Co z przeciwnikiem Nastuli?

Yagiel



Dzisiaj MMA Attack sprzątnęło im sprzed nosa bardzo wartościowego rywala, więc uzbrój się w cierpliwość :)
 
Tak jak pisałem wczoraj, ale nikt nie zwrócił uwagi w tych waszych słownych przepychankach. Na chwilę obecną najbliżej walki z Nastulą, jest Valentijn Overeem.
 
W sumie walka z Nastulą może być sporym ryzykiem, jeśli ktoś widzi jego rekord, a zna jego możliwości...to nie ma się co dziwić, że to nie na rękę. Raczej jakiś obieżyświat dla kasy to weźmie lub ktoś kto uwierzy, że Paweł to emeryt i na tym etapie łatwy kąsek + nazwisko do rekordu...
 
@spiryt



Obecnych planów nie znam, ale nie byłbym zdziwiony. Bardzo realny scenariusz
 
Miejmy nadzieje, że jeżeli ogłoszą przeciwnika na 2 tygodnie przed galą, to trzeci raz się nie zmieni...
 
Jeszcze trochę i sam Paweł na tej gali nie wystąpi...


Przecież Martin mówił, że czasowo z galą się nie wyrabiają ze względu na 3x5 i być może będą musieli zmniejszyć ilość walk do 6.:-)
 
Tank Abbott wznowił karierę ;D groźnie wygląda , zrobi dym , w dodatku jest weteranem UFC więc dobrze by się sprzedał na galach KSW ;D
 
kupiłem bilet na gale gdzie mnie interesuje tylko walka Pawła Nastuli i dalej nie wiadomo z kim. w Sumie to chcialbym jakiegoś zawodnika z Pride ku pokrzepieniu serc.
 
nie wiadomo jak Pawel wypadnie w tej walce a skoro gale nazwali pride time to mysle, ze jakas przygasla gwiazda pride bylaby dobrym rozwiazanem
 
Pride zrzeszało wielu fighterów, to nie musi być gwarancją niczego... Ja byłbym zadowolony ze starcia z Mirko...ale to chyba przy tym ile walczył jeden, a ile drugi od czasów Pride trochę za wysokie progi dla Pawła.



Najpewniej, jeśli zdrowie pozwoli zmierzy się z V.Overeemem (Pride 0-4, 4 losses via submission), ale jednak weteran Pride. Gorzej, że po porażce z Kitą już prawie rok temu (jak na niego to mega-rzadko walczył ostatnio).
 
przeciez o tej porazce nikt w polsce nie slyszal, co innego o wygranej z rozalem na ksw. . . i mamy starcie jak sie masz
 
Kita, tu jeszcze nie padł w kontekście nazwisk dla Nastuli chyba, ale dla ksw prezesów jest mało atrakcyjny
 
Kita napewno nie będzie przeciwnikiem dla Pawła... Nastula jeździł z swoim klubem na obozy organizowane przez Michała i na odwrót...



Drugą sprawą jest to , że jak każdy wie Michałowi nie podrodze do Kej Es Dabylju
 
Ja myśle , że gdyby Michał zmienił trochę swoje nastawienie do mediów.. udzielał trochę więcej wywiadów przy tym samym zachowując swoją prywatność którą bardzo sobie szanuje.. to KSW mogło by się to opłacić... ale jak Michał jest zamknięty , że tak powiem w sobie to jest ciężkim produktem do sprzedania...
 
Hehe, no ja tylko użyłem Kity jako kogoś kto pokonał Overeema już blisko rok temu. Nie biorę go w ogóle pod uwagę, bo nie wierzę, że zawalczyłby na KSW...choć w sumie szkoda, bo to jednak czołówka naszej ciężkiej, a trochę taki obieżyświat się zrobił. Jesli już to MMA Attack, w końcu walczył na 1 gali i wygrał z byłym mistrzem UFC :)



A opcja Sylvi nie wchodzi w grę? Po jego wygranej z Pudzianem pewnie samo nazwisko by się sprzedało. Jeśli Paweł by to wygrał to może i Mariusz by go potem dostał ;)
 
Po tych wszystkich problemach z zakontraktowaniem przeciwnika, mam coraz większe przeczucie, że to będzie Overeem...
 
Back
Top