Co się dzieje z...

Sobczyk odszedł z GB po porażce w Rosji. Raczej koniec kariery.


Szkoda, miał dobre zwycięstwa na koncie. Jordan Błoch, który do GB dołączył później, nie występuje nawet dłużej niż Sobczyk. Też już dał sobie spokój?
 
Co do Franklina. Gościu zapowiedział, że jego następna walka ma być pożegnalną. Krążyły ploty, że ma zawalczyć w main evencie kwietniowej UFC FN 40, ale sam Rich przedeczoraj zdementował. Spodziewałbym, że w ciągu najbliższych tygodni dadzą mu walkę.
 
Fitch będzie walczył o pas WSOF, ze zwycięzcą Steve Carl vs. Rousimar Palhares.
 
Co się dzieje z Dodsonem ??Ostatni raz walczył w październiku ładnie się przejechał po Montaque i od tego czasu nic nawet zaplanowanej walki.
 
Po raz drugi pytam o Jamesa Vicka ( ostatnio przed jego walką na UFC FN miał też przerwę od startów). Poddał w pierwszej minucie Ramseya Nijema, po czym znowu o nim ucichło. Wie ktoś coś na ten temat?
 
Jakiś czas temu sporo mówiło się o występie Roberta Jocza przy okazji kilku gal MMA, czy widomo coś na temeta jego ewnetulanych startów ?https://www.facebook.com/photo.php?v=677524152288744&stream_ref=10
 
Współczuję Jansenowi strasznie. Wiadomo, że nie ma szans z Alvarezem lub Chandlerem, ale czekanie tyle czasu na walkę to przesada.
 
A ja się chiałem zapytać co się dzieje z Mateuszem Kalinarczykiem (Ankos - Poznań) ?Gość charakterystyczny bo czarny i wydziarany a Polak :-) ?Ma win-strike 4 i wogóle nie walczy.image_crop.php
 
Back
Top