Co się dzieje z...

Adam Wieczorek, co z nim? jest jeszcze w UFC? (rekord 2-1) z tego co pamietam to z sanatorium juz wyszedl
 
Wieczorek wyleciał z UFC. Po walce z Marcosem Rogerio którą przegrał miał 2 lata przerwy i kontrakt wygasł, a wygasł ze względu na tak długi okres nie wchodzenia do klatki. Ogólnie trenuje ale co ze sobą zrobi nie wiadomo.
 
Wieczorek wyleciał z UFC. Po walce z Marcosem Rogerio którą przegrał miał 2 lata przerwy i kontrakt wygasł, a wygasł ze względu na tak długi okres nie wchodzenia do klatki. Ogólnie trenuje ale co ze sobą zrobi nie wiadomo.
Co ty masz z tym wygasaniem kontraktu po dwóch latach? Nie ma czegoś takiego.
 
Nie jest na kontrakcie z UFC, szykuje się do startu i czeka na oferty, gdzie? Nie wiadomo, wiadomo jednak że celem jest powrót do UFC więc KSW odpada.
Byłoby fajnie gdyby skasował kogoś w cw i został mistrzem, ale czy cw ma wogole mistrza hw tego nie wiem.
 
ale dlaczego? komu kto chcial isc do ufc ksw zabronilo? nie bylo takiej sytuacji i nigdy nie bedzie bo ksw to pionek na rynku

Dlaczego, hmm nie wiem posłuchaj sobie wywiadów z tego roku, dużo ich nie ma. Wiem że to troll, ale nie jestem biblioteką żeby na takie rzeczy odpowiadać. Dzwoń do Kawulsona i zapytaj czemu blokują sztywne mordeczki przed UFC
 
Dlaczego, hmm nie wiem posłuchaj sobie wywiadów z tego roku, dużo ich nie ma. Wiem że to troll, ale nie jestem biblioteką żeby na takie rzeczy odpowiadać. Dzwoń do Kawulsona i zapytaj czemu blokują sztywne mordeczki przed UFC
nic nie rozumiem
 
Co ty masz z tym wygasaniem kontraktu po dwóch latach? Nie ma czegoś takiego.
Owszem akurat on mial zapisane w kontrakcie
ze przy przerwie powyżej 24 miesięcy nastąpi rozwiązanie kontraktu...

No ale zebym nie był gołosłownym... Pomijając fakt ze większość zawodników UFC ma zapis który gasi kontrakt w przypadku zbyt długiej przerwy...



Słowa samego Wieczorka
"Oprócz walk zawodnicy mają ograniczenie czasowe, wg którego musimy zrobić dwie walki w rok, lub cztery w dwa lata. Nie zrobiliśmy tego, czas upłynął, więc kontrakt wygasł."


Sory ale żeby takich podstaw nie wiedzieć???
 
Co się dzieje z Kamilem Selwą? Od KSW 43 nie było go w klatce, a w 2019 roku jego trener zapowiadał powrót, a tu ni widu ni słychu.
 
Back
Top