Co należy usprawnić na MMARocks wg użytkowników

Redakcja wzięła sobie chyba narzekania do serca, bo ostatnie dwa dni jest dużo newsów, szybko się pojawiają, były wywiady. Nie chwalę za bardzo, bo osiądą na laurach, ale sama reakcja redakcji na plus. Oby nie słomiany zapał.
 
@P., Wujek nie miał bana, odszedł (a raczej skończył pisać - lepiej brzemi) z własnej woli :)
 
Było jak było, myślę że prawdę najlepszą i najszczerszą znam tylko ja i Def. Ale pozostawie to dla siebie. Uznałem że czas wtrącić swoje dwa grosze, skoro ktoś ma jakiś problem z tym co pośrednio ( jako user i mod ) sam tworzyłem.



Swoje zdanie wyraziłem, fajnie by było gdyby formuła videokonf wróciła, ale wróciła z nowymi twarzami chętnymi do współpracy, a nie ze starymi problemami zebrania ekipy. Żeby Marcin nie musiał w drodze powrotnej z pracy na google hangouts próbować prowadzić dyskusji bo jeden z drugim co się zgłaszał się wykręcił.
 
@Logan, z tego co pamiętam, ban był wcześniej, potem było "odejście" ze strony wujka. Ale dobra, jako zwykły user nie znam "wyższych prawd i faktów", więc to koniec tego tematu z mojej strony :)
 
widze, że odrazu wzieliście do siebie niektóre rzeczy, zalew newsów na głównej już jest, dobrze. :-)



Voranek na prezydenta :-)
 
Przydałoby się częście uaktualniać ranking. Wiadomo, że z pozycjami zawodników czekacie aż minie kilka, kilkanaście gal żeby co tydzień nie mieszać tymi pozycjami, ale chociaż dbać o rubrykę "Następna walka". Ja akurat jestem na bieżąco, ale trochę razi w oczy jak np. u Heldzika jest "Derek Anderson na Bellatorze 117, 18/04/14"
Tyle ode mnie, jeżeli ktoś już to sugerował to przepraszam za powtarzanie, ale akurat rzuciło mi się to na myśl i nie mam czasu przeczytać całego tematu.
 
Jak to mówił Ali G-Szakunec.Ostatnimi czasy co wyrabiacie można tylko przyklaskiwać temu!
 
Back
Top