Co dalej z Hendo?

Anonymous

NoLife FC
dan-henderson-teeth.jpg




Dalsze losy pogromcy Fedora Dana Hendersona - jak by nie było mistrza wagi LHW federacji Strikeforce stoją pod znakiem zapytania. Nie chodzi tu o zakończenie kariery, a o możliwy scenariusz kolejnych walk mma.



Jest (a raczej było kilka scenariuszy):



1) Walka w wadze ciężkiej.



2) Walka w wadze LHW :



a) kolejna obrona pasa,



b) unifikacja pasów;



3) zejście do kategorii MW.



Skończył sie kontrakt Hendo z federacją Strikeforce. Obecny mistrz jest niezatrudniony. Mówi jednak ,że i waga ciężka i średnia go nie interesuje. Obecnie skupia sie na LHW. Najbardziej (przynajmniej tak mówi) - na unifikacji pasów - czyli walce ze zwycięzcą Jones - Szogun. Byłoby to niejako nawiązanie do sytuacji Diaza, który też zawalczy jako mistrz SF - GPS-em - mistrzem UFC) . Kolejne tygodnie powinny pokazać- co nastąpi.



Hendo ma ostatnio dobry bilans 6:1 i byłby naprawdę mocnym rywalem dla Jonesa ...i czołówki UFC



Dodatkowo Hendo mówi,że jakiejś specjalnej diety nie ma i je to , na co ma ochotę.



więcej:



http://www.fightersonlymagazine.co.uk/news/viewarticle.php?id=7392&offset=0



Jak uważacie, przejdzie do UFC , czy zawalczy o obrone pasa w SF?
 
Hendo pomimo wieku jest wciaz swietnym zawodnikiem i moze namieszac w UFC
 
No proszę cię, nie sądzisz chyba ze Hendo będzie kolejny raz zbijał do MW, raczej rozpatrywalbym tutaj pomiędzy ciężka a pólciężką. Mi się nawet podoba propazycja walki z Machidą, gdyby Brazylijczyk wygrał miałby na rozkładzie dwie legendy... ;)
A i Hendo mógłby zaskoczyć...
 
He also confirmed that he is looking to stay at light-heavyweight and is not interested in a return to middleweight and a rematch with Anderson Silva.


Ale te scenariusze , to nie mój pomysł :-) Widocznie brano też to pod uwagę - patrz artykuł
 
No czyli zostaje w LHW. I git.:-) Teraz niech dostanie Machidę i mogliby wystąpić na ufc 140 w Kanadzie lub na tej noworocznej gali UFC.
 
Radzę sie przyzwiczajać do tego, że to UFC jest monopolistą i to UFC będzie dyktowało warunki, co z tego że Dan chce z Jonesem jak pan Dana White tego nie chce. Teraz nie ma już takiego Strikeforce do którego można przejśc z zarabiać krocie, gdy ktoś się z 'Dejną' pokłócił...
 
Mysle, ze spokojnie sie dogadaja z Dana. Ale moim zdaniem, powinien dostac jedna walke z kims z top10, tak jak Shields
 
@Lucifer


Spoko, spoko, pisałem do kaczki, ja tez bym chętnie zabaczyl rewanż.
 
Z tego co znalazłem na necie to ponoć Evans jest chętny do walki z nim tylko najpierw oczywiście musi wygrać z Ortizem a później zdobyć pas ze zwycięzcą walki Jones vs Rampage. Link do artykułu http://www.fightline.com/fl/news/2011/0803/542488/rashad-evans/
 
^^^



dobre zestawienie z tego by było...



patrząc na ranking ufc to zestawienie dana z kimkolwiek od franklina w górę wygląda całkiem całkiem....
 
niech broni pasa, Sf poiwnno przedłużyć konktrakt chociaż do końca istanienia... no chyba, że to już kwestia tygodni, co by mnie nie zaskoczyło jakoś specjalnie:-)
 
Lepiej niech wraca do UFC :) Strikeforce to tonący statek, wiec niech skupi swoją karierę na dużej lidze.
 
Back
Top