Co dalej z Hendo?

Anonymous

NoLife FC
dan-henderson-teeth.jpg

Dalsze losy pogromcy Fedora Dana Hendersona - jak by nie było mistrza wagi LHW federacji Strikeforce stoją pod znakiem zapytania. Nie chodzi tu o zakończenie kariery, a o możliwy scenariusz kolejnych walk mma.

Jest (a raczej było kilka scenariuszy):

1) Walka w wadze ciężkiej.

2) Walka w wadze LHW :

a) kolejna obrona pasa,

b) unifikacja pasów;

3) zejście do kategorii MW.

Skończył sie kontrakt Hendo z federacją Strikeforce. Obecny mistrz jest niezatrudniony. Mówi jednak ,że i waga ciężka i średnia go nie interesuje. Obecnie skupia sie na LHW. Najbardziej (przynajmniej tak mówi) - na unifikacji pasów - czyli walce ze zwycięzcą Jones - Szogun. Byłoby to niejako nawiązanie do sytuacji Diaza, który też zawalczy jako mistrz SF - GPS-em - mistrzem UFC) . Kolejne tygodnie powinny pokazać- co nastąpi.

Hendo ma ostatnio dobry bilans 6:1 i byłby naprawdę mocnym rywalem dla Jonesa ...i czołówki UFC

Dodatkowo Hendo mówi,że jakiejś specjalnej diety nie ma i je to , na co ma ochotę.

więcej:

http://www.fightersonlymagazine.co.uk/news/viewarticle.php?id=7392&offset=0

Jak uważacie, przejdzie do UFC , czy zawalczy o obrone pasa w SF?

mat

UFC
Heavyweight
Hendo pomimo wieku jest wciaz swietnym zawodnikiem i moze namieszac w UFC

Madman

Bellator
Welterweight
No proszę cię, nie sądzisz chyba ze Hendo będzie kolejny raz zbijał do MW, raczej rozpatrywalbym tutaj pomiędzy ciężka a pólciężką. Mi się nawet podoba propazycja walki z Machidą, gdyby Brazylijczyk wygrał miałby na rozkładzie dwie legendy... ;)
A i Hendo mógłby zaskoczyć...

Anonymous

NoLife FC
He also confirmed that he is looking to stay at light-heavyweight and is not interested in a return to middleweight and a rematch with Anderson Silva.

Ale te scenariusze , to nie mój pomysł :-) Widocznie brano też to pod uwagę - patrz artykuł

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
I dobrze, wole go w LHW.

Niech sobie przejdzie do UFC, tam go czeka pewniejsza przyszłość.

Madman

Bellator
Welterweight
No czyli zostaje w LHW. I git.:-) Teraz niech dostanie Machidę i mogliby wystąpić na ufc 140 w Kanadzie lub na tej noworocznej gali UFC.

Madman

Bellator
Welterweight
Radzę sie przyzwiczajać do tego, że to UFC jest monopolistą i to UFC będzie dyktowało warunki, co z tego że Dan chce z Jonesem jak pan Dana White tego nie chce. Teraz nie ma już takiego Strikeforce do którego można przejśc z zarabiać krocie, gdy ktoś się z 'Dejną' pokłócił...

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Mysle, ze spokojnie sie dogadaja z Dana. Ale moim zdaniem, powinien dostac jedna walke z kims z top10, tak jak Shields

Madman

Bellator
Welterweight
@Lucifer

Spoko, spoko, pisałem do kaczki, ja tez bym chętnie zabaczyl rewanż.

wladeczek

Oplot Challenge
Featherweight
Z tego co znalazłem na necie to ponoć Evans jest chętny do walki z nim tylko najpierw oczywiście musi wygrać z Ortizem a później zdobyć pas ze zwycięzcą walki Jones vs Rampage. Link do artykułu http://www.fightline.com/fl/news/2011/0803/542488/rashad-evans/

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
Evans vs Hendo? Chętnie. Chciałbym, aby Dan zgasił światło Rasiadowi tak, jak zrobił to Machida

Yazz

EFC Africa
Light Heavyweight
^^^

dobre zestawienie z tego by było...

patrząc na ranking ufc to zestawienie dana z kimkolwiek od franklina w górę wygląda całkiem całkiem....

Cinek007

KSW
Middleweight
niech broni pasa, Sf poiwnno przedłużyć konktrakt chociaż do końca istanienia... no chyba, że to już kwestia tygodni, co by mnie nie zaskoczyło jakoś specjalnie:-)

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Lepiej niech wraca do UFC :) Strikeforce to tonący statek, wiec niech skupi swoją karierę na dużej lidze.