Co dalej z Frankiem Mirem ?

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Witam . Od momentu zakończenia walki między Mirem a Dużym Nogiem - zastanawiam się, z kim Amerykanin mógłby się zmierzyć . Wiadomo, że zwyzięzca walki Overeem vs Lesnar - stanie przeciwko Dos Santosowi, o pas mistrza świata wagi ciężkiej . I tu powstaje luka . Jak sądzicie, z kim Frank Mir mógłby się teraz zmierzyć, o szansę walki przeciwko mistrzowi świata tej kategorii ? Pomysłów mam kilka, oto i one :

1. Przegrany walki Lesnar - Overeem ( o ile przegrany nie podaruje sobie walczenia w oktagonie )

2. Cain Velasquez ( były mistrz świata raczej dostanie przeciwnika na odbudowanie się, ale kto wie...)

3. Shane Carwin ( podobna sytuacja, co u Velasqueza - z tym, że tutaj jestem niemal pewien, że Carwin będzie walczył z o klasę słabszym przewinikiem . )

4. Fabricio Werdum ( Głośno było o jego ew. walce z Schaubem, ale jak widać - nic nie zatwierdzono )

Jakie jest wasze zdanie na ten temat ?

stasinek34

PRIDE FC
Lightweight
Z Cainem nie, bo Velasquez przegrał.

Carwin, jak napisałeś wyżej, musi zawalczyć z kimś słabszym, żeby się odbudować.

Werdum to nie ta półka.

Wygrany Ubereem vs. Lesnar walczy o pas. Co z przegranym? Nie sądzę, by zawalczył z Mirem.

Podsumowując - na dzień dzisiejszy, trudno szukać rywali dla Franka...

FrostBite

Legacy FC
Flyweight
Jest jeszcze jedna opcja - wygrany turnieju Strikeforce Barnett/Cormier. Z Cainem raczej się nie zmierzy, bo walki są ustawiane na zasadzie wygrany z wygranym, przegrany z przegranym. Tak samo odnosi się to do przegranego walki OvereemLesnar.

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
mrtwig - Dokładnie . Barnett nie wchodzi w rachubę, chociaż Cormier byłby ciekawą opcją IMHO .

heileris

ONE FC
Lightweight
Tylko, że Dana powiedział ostatnio (tak,tak zdaje sobie sprawę ile znaczy słowo Dany ;) ), że zawodnicy Strikeforce zostają w Strikeforce. Ja bym mu mimo wszystko dał przegranego z walki Lesnar/Overeem.

FrostBite

Legacy FC
Flyweight
Pomyślałem jeszcze o dwóch opcjach. Pierwsza zwycięzca Kongo/Hunt.Druga - Mir jako drugi w kolejce do pasa HW. Tylko wtedy by musiał czekac grubo ponad pół roku na kolejną walkę

Soundandsteel

Brutaal
Super Heavyweight
Nie wiem czemu przekraślacie Caina.. Cain miał walczyć z Checikiem ale o ile mi wiadomo jego management poprosił o walkę z kimś mocniejszym bo nie potrzebuje się podobno odbudowywać. Przegrani po walce o pas wcale nie muszą dostawać słabyc a Mir obecnie stoi solidnie w swojej dywizji..

pralka

Oplot Challenge
Heavyweight
Najbardziej chciałbym zobaczyć Mira z Werdumem, choć logiczne wydaje się zestawienie go z Cainem.

Madman

Bellator
Welterweight
choć logiczne wydaje się zestawienie go z Cainem.

UFC nie zwykło zestawiać ludzi po porażce z zawodnikami po zwycięstwie...

Jak dla mnie musi to być ktoś ze statku Strikeforce; Werdum albo Cormier, bo również tak jak założyciel tego tematu długo głowiłem się z kim Frank Miranda powinien walczyć w następnym boju.

pralka

Oplot Challenge
Heavyweight
Madman, a dlaczego tak napisałeś? Przecierz Lesnar po porażce dostał Overeema, a Dos Santos walczył z przegranym Carwinem. Werdum też jest po porażce, a Cormier być może przegra. To kogo w takim razie.

FrostBite

Legacy FC
Flyweight
Overeem wszedł do UFC, wiec tak jakby nie patrzy się na jego ostatnią walkę, czy wygrał czy przegrał a raczej ogólna jakość zawodnika. Natomiast Carwin był zastępstwem na szybko dla Santosa, za kontuzjowanego Caina. Tak więc to co tu piszesz to przypadki szczególne.

Kukul24

Legacy FC
Middleweight
Widziałem gdzieś wywiad z Daną w którym mówił że prawdopodobnie Mir będzie walczył z Cainem jak dla mnie najlepsza opcja.

Hightower

Legacy FC
Lightweight
To rzeczywiście były przypadki szczególne (Carwin i Overeem), ale z kim wcześniej miał walczyć JDS? Z Brockiem, czyli też zawodnikiem po porażce. Poza tym jako przykład, tak na szybko, przypomina mi się jeszcze druga walka Forresta z Shogunem.

UFC często trzyma się zestawiania wygranych z wygranymi itp. ale zdarzają się wyjątki i obstawiałbym, że Velasquez vs Mir będzie takim wyjątkiem :)

Ramp4ge

Shark Fights
Heavyweight
Nie sądzę . Browne nie ma prawa walczyć o nr.1 contendera z Mirem, po pokonaniu ... Broughtona ...

Keylock

Bellator
Lightweight
Ja mimo wszystko chciałbym zobaczyć trylogię Mir vs Lesnar, bardzo mnie ciekawi, jak by się teraz sprawdził ten nowy, dopakowany Frank. Z Cainem, Juniorem, Overeemem go nie widzę.

Anonymous

NoLife FC
Wg. Nelsona 30.12.2011 r. Mir ma walczyć przeciez z Overeemem :-)

Nie sprawdzałem jak tam z tą licencją u Aliego - ktoś przebąkiwał ,że Mir ma z kolei z Lesnarem walczyć w zastępstwie za Aliego właśnie.

Z Kongo/Werdum/Cain też bym go z chęcią zobaczył

Kay91

BAMMA
Light Heavyweight
Co do zestawiania przegranych z przegranymi, to na ogół mistrzów po stracie pasa to nie dotyczy. Patrzcie Lesnar, Shogun, GSP.