Coś tutaj jest nie halo

Siema. Brakuje mi starego cohonesa tak jak pójścia na stadion... Wszystko było tak ładnie rozwinięte i nagle boom...
 
Tak naprawdę tematy typu pewniaki, piłka nożna, tenis inne sporty by trzeba na nowo utworzyć, chyba, że ktoś ma jakieś przecieki, że jest szansa, na przywrócenie danych?
 
Moje konto założone w 2020 zostało całkowicie anihilowane
Chyba nigdy nie zrozumiem, jak można było nie robić backupów. Ktoś tu ladnie dal dupy po calosci :D
:burnit:
 
Moje konto założone w 2020 zostało całkowicie anihilowane
Chyba nigdy nie zrozumiem, jak można było nie robić backupów. Ktoś tu ladnie dal dupy po calosci :D
:burnit:
Evo chyba zachował konto i Andrzej z tego co widziałem
 
Tak naprawdę tematy typu pewniaki, piłka nożna, tenis inne sporty by trzeba na nowo utworzyć, chyba, że ktoś ma jakieś przecieki, że jest szansa, na przywrócenie danych?

Nie ma co czekać i samemu wszystko założyć poprawie i przejrzyście
Marne szanse że wróci stare
 
Evo chyba zachował konto i Andrzej z tego co widziałem
Bo mnie się tak łatwo usunąć nie da i nawet pożar nie wystarczył (tylko avatar musiałem sobie wrzucić nowy bo stary był) - niestety pewnie z 3k postów mi przepadło. W sumie to się odechciewa tematów na nowo zaczynać, przepadło dużo fajnego kontentu z tego działu a póki tego layoutu nie poprawią, to nawet mi się nie chce pisać tutaj, bo niewygodnie to czytać i użytkowanie przynajmniej z poziomu mobilnego upierdliwe. Pożyjemy, zobaczymy.

Ale przynajmniej z powodu wyjebania sie serwerów, nie bylo placzu po bombie ktora uspila Martineza w weekend

:waldeklaugh:
Nawet nie ma jak zacytować autora analizy :korwinlaugh:

W sumie to Cirkunov i Tucker też pokazali klasę.
 
I vice versa co do analizy tego bażanta :crazy:. Kolejna jego walka w UFC i wszystko na rywala. Typ nic już nie ma i nic nie trzyma.
Wątpię by go UFC nie wywaliło po tej walce. A jeśli nie, to zdecydowanie można próbować przeciwko niemu z większością rostera.
 
to nawet mi się nie chce pisać tutaj, bo niewygodnie to czytać i użytkowanie przynajmniej z poziomu mobilnego upierdliwe. Pożyjemy, zobaczymy.

Z tego co piszą ma wszystko pomału wrócić jak było wcześniej.
 
Serio nie macie backupów żadnych? Taki duży portal? Chyba największe forum MMA w Polsce i nie robiliście backupów? Ludzie odpowiedzialni za takie coś to od razu pod gilotynę, amatorka jak skurwesyn. Większa amatorka niż Najman w sportach walki.
 
Serio nie macie backupów żadnych? Taki duży portal? Chyba największe forum MMA w Polsce i nie robiliście backupów? Ludzie odpowiedzialni za takie coś to od razu pod gilotynę, amatorka jak skurwesyn. Większa amatorka niż Najman w sportach walki.
:pytalsiektos:
 
Serio nie macie backupów żadnych? Taki duży portal? Chyba największe forum MMA w Polsce i nie robiliście backupów? Ludzie odpowiedzialni za takie coś to od razu pod gilotynę, amatorka jak skurwesyn. Większa amatorka niż Najman w sportach walki.
Tez mnie dziwi ta sytuacja jako osoby z branzy IT, ale juz nie ma co drazyc tematu. Gdyby byla mozliwosc to by przywrocili nowszy backup. Pozostaje ruszyc od nowa i nie ogladac sie na to co bylo. Mam tylko nadzieje na zmiane szablonu, bo obecny jest zupelnie nieczytelny na urzadzeniach mobilnych
 
Ale kurwa dziwnie :D fajnie chociaż że pół konta się ostało

To są właśnie backupy, więc białe pasy nie mają co płakać bo po prostu wtedy nie było was wogole na forum. Ja ten Avatar miałem ponad rok temu
 
Brakuje mi m.in użytkownika o nicku Karwantes pytanie czy chłopak wycofał się czy zajęty bo dobrze się z nim dyskutowało, a przez to wszystko trochę fajnych ziomków uciekło, ale nie wszyscy na szczęście
 
Brakuje mi m.in użytkownika o nicku Karwantes pytanie czy chłopak wycofał się czy zajęty bo dobrze się z nim dyskutowało, a przez to wszystko trochę fajnych ziomków uciekło, ale nie wszyscy na szczęście
Konto zniknęło bo zakładał je chyba rok temu.
 
Back
Top