1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Discussion in 'Cohones' started by _Logan_, Feb 15, 2013.

1. respect

respect Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,714
    Zdobyte Lajki:
    48,790
    Punkty:
    3,790
    Over and HubiSSJ3 like this.
  2. kofi

kofi Legacy FC
    Welterweight

Komentarze:
    2,046
    Zdobyte Lajki:
    5,273
    Punkty:
    1,790
    Na nike.com zajebiste wyprzedaże + kod extra2020 dodaje dodatkowe 25% i działa na wszystko.

HubiSSJ3, mateusz19191010 and Over like this.
  3. mateusz19191010

mateusz19191010 UFC
    Featherweight

Komentarze:
    8,420
    Zdobyte Lajki:
    6,174
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Home Page:
    Przez Ciebie teraz mnie kusi kupno czegoś z Barcy za 93zł albo czapka za 63

kofi likes this.
  4. kofi

kofi Legacy FC
    Welterweight

Komentarze:
    2,046
    Zdobyte Lajki:
    5,273
    Punkty:
    1,790
    Ja z tydzien temu kupiłem sobie 2 pary butów i bluzę jak były promocje na adidasie i powiedziałem sobie, ze na razie dość...Wczoraj w nocy jeszcze 3 pary dokupiłem na nike :homer:

Kobita powiedziała, ze mnie razem z tymi butami z domu wypierdoli :waldeklaugh:

carcas and mateusz19191010 like this.
  5. mateusz19191010

mateusz19191010 UFC
    Featherweight

Komentarze:
    8,420
    Zdobyte Lajki:
    6,174
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Home Page:
    No ja na promce z adasia też bluze i kurktę bomberkę, dodatkowo bluzę na promce od manto. A teraz mnie jeszcze nike kusi :wow:

6. J-Son

J-Son Nadworny grafik

Komentarze:
    4,997
    Zdobyte Lajki:
    12,096
    Punkty:
    1,790
    @Evo szukam jakiegoś fajnego divera. Problem tylko taki, że mam chudy nadgarstek, a współczesne nurki są dość masywne. Na pewno jestem zdecydowany na Dana Henry'ego 1970, ale w przyszłości chciałbym coś z zewnętrznym pierścieniem. Wymagania:
    - koperta do 40 mm (może być większa, ale l2l max 48 mm)
    - automat
    - budżet max 1500-2000 zł
    - bez mercedesa na wskazówce i ogólnie żeby nie naśladował Submarinera
    - kolor tarczy biały/czarny, ew. granatowy
    - bezel w kolorze czerwonym/niebieskim będzie dodatkowym atutem

Podoba mi się Christopher Ward C60 Trident Pro 600 (https://www.christopherward.co.uk/c60-trident-pro-600-mk3), ale to nie mój budżet (chyba, że coś z drugiej ręki). Podobnie wygląda sytuacja z Meccaniche Veneziane Nereide (https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-...reide-jubilee-automatic-1202003j-automatyczny), tutaj obawiam się też tego, że zegarek byłby ciut za duży.

Wiem, że znasz się na rzeczy, więc może byłbyś w stanie coś doradzić, bo moja wiedza kończy się na kilku popularnych markach i kilku microbrandach, więc pewnie dużo fajnych marek zegarkowych zwyczajnie nie znam.

7. ALRI

ALRI BAMMA
    Flyweight

Komentarze:
    729
    Zdobyte Lajki:
    704
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Gold's Gym
    @J-Son może coś z Seiko lub orient'a np. mako/ray albo w Seiko 5

8. J-Son

J-Son Nadworny grafik

Komentarze:
    4,997
    Zdobyte Lajki:
    12,096
    Punkty:
    1,790
    Ray II to mój faworyt, choć naśladuje Rolexa (jak się nie ma co się lubi...). Jak nie znajdę nic ciekawszego to go pewnie wezmę.

9. szplin

szplin EFC Africa
    Featherweight

Komentarze:
    2,764
    Zdobyte Lajki:
    8,066
    Punkty:
    490
    Vostok amfibia :roberteyeblinking:

ALRI likes this.
  10. HubiSSJ3

HubiSSJ3 Vale Tudo
    Open

Komentarze:
    20,260
    Zdobyte Lajki:
    18,600
    Punkty:
    2,790
    Jeszcze działa ten kod?

11. kofi

kofi Legacy FC
    Welterweight

Komentarze:
    2,046
    Zdobyte Lajki:
    5,273
    Punkty:
    1,790
    Juz nie. Na adidiasie powinien jeszcze działać „extra20” -20% na wszystko. Rowniez przecenione wczesniej.

12. J-Son

J-Son Nadworny grafik

Komentarze:
    4,997
    Zdobyte Lajki:
    12,096
    Punkty:
    1,790
    DH 1970 odpadł, bo nie mają ich już w europejskich magazynach, ale w międzyczasie trafiła się fajna okazja na takie cudo :heart: Pierwszy automat w kolekcji.

Over likes this.
  13. Over

Over KSW
    Featherweight

Komentarze:
    4,989
    Zdobyte Lajki:
    11,265
    Punkty:
    790
    Za ile?

14. J-Son

J-Son Nadworny grafik

Komentarze:
    4,997
    Zdobyte Lajki:
    12,096
    Punkty:
    1,790
    2000 zł.

15. Evo

Evo Maximum FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,451
    Zdobyte Lajki:
    1,541
    Punkty:
    490
    Nie dostałem powiadomienia mimo oznaczenia. Dziwne. Ogólnie jeśli miałbym szukać dla siebie to poszedłbym w jakiś ciekawy microbrand. Jest tego pełno a jakość na prawdę w porządku.
    Wymagania chyba spełnia. BALTIC_AQUASCAPHE_BlueGilt-tropic_312f6047-e611-4674-9994-1a26f60e1fb1.png

s3pp and J-Son like this.
  16. szplin

szplin EFC Africa
    Featherweight

Komentarze:
    2,764
    Zdobyte Lajki:
    8,066
    Punkty:
    490
    Orientuje się ktoś jak wygląda rozmiarówka normalnych ciuchów UA? Jak się ma do np. everlasta? W necie wypisują jakieś herezje, że dopiero od xl normalni faceci klatę w nie mieszczą. Prawda to?
    Jak się jakościowo mają UA w porównaniu do konkurencji? Mam bluzę everlasta sprzed 20 lat i wygląda jakby może z rok miała.

17. mewson

mewson WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,400
    Zdobyte Lajki:
    5,186
    Punkty:
    1,790
    Chodzi Ci o krój Loose? Myślę że jestem stosunkowo mocno zbudowanym facetem i jest tak: Koszulki loose noszę M, przy 105kg były opięte już na styk, żeby nie wyglądać komicznie, ale przy 95-100 kg jest ok, opięte na górze i luźne na dole. Spodenki krótkie noszę L, w kroju fitted koszulki też muszę mieć L. Spodnie dresowe kupiłem XL, to mi z dupy spadają i są w chuj luźne, jak te szerokie spodnie z rapującej gimbazy. Spodnie dres L są już git, leżą luźno na dużych udach. Bluzy - kupiłem jedną XL, dla mnie minimalnie zbyt luźna na dole, teraz kupuję L'ki, z tym że raz trafiłem na taki model że przy 100kg mam problem z założeniem/zdjęciem bluzy po treningu:lol:

Jakościowo jest ok, trochę prań ciuchy wytrzymają. Pierwsze ciuchy UA kupowałem ze 4 lata temu i do tej pory mimo sporego obciążenia treningowego i wieeeelu prań, co najwyżej odeszło logo, aktualne kolekcje mają już logo wprasowane w lepszej technologii, niż kilka lat temu i pewnie ciut lepiej się będą trzymać. Kolor się trzyma zajebiście, tylko na czerni widać że toto blaknie, ale i tak wolniej, niż inne markowe ciuchy.

szplin likes this.
  18. szplin

szplin EFC Africa
    Featherweight

Komentarze:
    2,764
    Zdobyte Lajki:
    8,066
    Punkty:
    490
    Dzięki. Zamówiłem 4 bluzy. Sprawdzę jak to na mnie wejdzie. Póki co żadna firma nie ma startu do everlasta. Fakt, to stare ciuchy, więc nie wiem czy jakość nie spadła.
    Miałeś może buty UA?
    W rozmiarówce UA podają, że M jest do 102 cm w klacie :lol:

19. mewson

mewson WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,400
    Zdobyte Lajki:
    5,186
    Punkty:
    1,790
    Butów nie miałem, szukasz uniwersalnych treningowych? Trenuję w Nike Metcon - 3jki się rozpadły, teraz kupiłem 4ki za 250zł. Śmieszna cena, bo za 3 dałem 2x więcej i to było najtaniej w sieci, a to w zasadzie te same buty. 5tki poza wyższą ceną (nowość) mają niestety dla mnie gorszą, mniej stabilną podeszwę, w bucie więcej luzu co mi nie odpowiada. Niektórzy wolą Reeboki Nano, miałem na nodze i dużych różnic nie ma, trochę bardziej wygodne wydały mi się najki, stąd mój wybór. Metcony są super stabilne, mają bardzo sztywną podeszwę super nadają się do treningu na siłce, za to do biegania absolutnie nie. Pierdole nawet już powerlifty, bo nie widzę różnicy siadając treningowo 200+. No ale akurat mobilność w siadzie bardzo duża, więc komu innemu może się tak super w nich nie siadać, jak w typowych butach do siadów. Martwy jak robisz sumo na sporych kg, to lepiej but zdejmować, ja nie zdejmowałem i tak właśnie rozjebałem pierwszą parę swoich metconów:lol:

Co do koszulek, to ja generalnie lubię lekko opięte, w klacie mam koło 120 i loose M jest w sam raz. Zawsze najlepiej sobie stacjonarnie coś pomierzyć, ale domyślam się, że nie masz możliwości.

20. szplin

szplin EFC Africa
    Featherweight

Komentarze:
    2,764
    Zdobyte Lajki:
    8,066
    Punkty:
    490
    Gdzie tu teraz stacjonarnie przymierzyć? Wygoda panie, wszystko przez neta. Tylko spodni przez neta bym nie zamawiał, bo w sklepie trudno coś dopasować jak się nie ma nóżek jak Bones, a co dopiero w necie.
    Zamówiłem tylko bluzy. Koszulek ostatnio nabyłem 10 reeboka, a i innych mam sporo, więc nie szukam. Wziąłem M i L, sprawdzę, które lepsze.
    Buty to raczej do codziennego użytku bym nabył. Do treningu używam zajechanych codziennych butów.
    Nie trenuję stricte siłowo. Pizgam raczej wytrzymałość siłową, jakieś HIITy, interwały, obwody - takie bardziej funkcjonalne treningi. Lata sportów walki ukierunkowały rodzaj preferowanego treningu. A i tak klata pod 120 się kręci.

Share This Page