1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Discussion in 'Cohones' started by _Logan_, Feb 15, 2013.

1. Over

Over M-1 Global
    Heavyweight

Komentarze:
    3,884
    Zdobyte Lajki:
    6,833
    Punkty:
    790
    Na el-nino i e-glamour dzisiaj sporo promocji. Pure Havane tester 100ml za 165zł przykładowo.
    e: Mugler już się skończył, damn :(

mewson likes this.
  2. Masta

Masta Vale Tudo
    Open
    Czerwona kartka Żółta Kartka

Komentarze:
    21,776
    Zdobyte Lajki:
    37,010
    Punkty:
    3,190
    no mordo wygrałes zycie:beczka:

baju and Over like this.
  3. majkelo89

majkelo89 UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,412
    Zdobyte Lajki:
    27,253
    Punkty:
    1,190
    Gdyby ktoś akurat szukał czegoś w outlecie na stronie adidasa to z kodem HOLIDAY20 ma dodatkowe 20% zniżki:Duke3d:

4. mewson

mewson WSOF
    Bantamweight

Komentarze:
    3,122
    Zdobyte Lajki:
    4,390
    Punkty:
    1,790
    Daję okejke za dobry gust ;)

Over likes this.
  5. Over

Over M-1 Global
    Heavyweight

Komentarze:
    3,884
    Zdobyte Lajki:
    6,833
    Punkty:
    790
    Dziękuję i pozdrawiam e-kolegę. Jakby się rozkręcił temat z perfumami to zawsze z chęcią się dołączę do dyskusji, bo jestem fanatykiem i pół mieszkania mam zajebane flakonami :pudzianfap:

majkelo89 likes this.
  6. majkelo89

majkelo89 UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,412
    Zdobyte Lajki:
    27,253
    Punkty:
    1,190
    Ja dokupiłem w zeszłym tygodniu do kolekcji:
    CK One Shock - jako zapach "codzienny", sztos za małe pieniądze
    Montblanc Legend Spirit - w miejsce Invictusa Acqua, bo ten nowy to straszna lipa w porównaniu do pierwszej formulacji

Over likes this.
  7. J-Son

J-Son Nadworny grafik

Komentarze:
    4,596
    Zdobyte Lajki:
    11,103
    Punkty:
    1,790
    No to rozkręcamy, może coś nowego przyciągnie moją uwagę. Ja dopiero od niedawna w temacie i po iluś tam testach wybrałem kilka pozycji dla siebie:

Montblanc Individuel - nie znam się, ale jakoś pasuje mi do takiej chłodnej pogody. Całkiem tani i dobry.
    Dior Sauvage - bardzo dobre wg mnie, pierwsza pozycja na liście zakupów, bo na razie miałem tylko próbkę.
    Versace Pour Homme - chyba dość oklepane, ale fajne, świeże i uniwersalne.
    Diesel Spirit of the Brave - dostałem próbkę przy ostatnim zamówieniu i w pierwszych testach całkiem spoko. Zapach wydaje się być dość mocny.
    Bvlgari Aqva Amara - na koniec faworyt, serio bardzo mi siedzi ten zapach, dobra trwałość, 2-3 strzały z rana i jeszcze wieczorem go czuję.

W sumie to jak u was wygląda kwestia aplikacji perfum - ile psiknięć i gdzie celujecie? Ja mam problem, bo nigdy nie wiem czy przypadkiem nie jebie ode mnie jak od bab w kościele :crazy:

Over likes this.
  8. s3pp

s3pp EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,823
    Zdobyte Lajki:
    3,894
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Olsztyn
    Dior Sauvage mam i uzywam, ale raczej wieczorowo i bron Boże latem. Mocny konkretny zapach.

Mój numero 1 od lat to Lancome hypnose. Kocham kurwa sam siebie w tym zapachu.

Co do aplikacji to szyja standard, a jak szykuje się :star wars: to klata do zestawu.::snoopd::

Over likes this.
  9. mateusz19191010

mateusz19191010 UFC
    Flyweight

Komentarze:
    7,794
    Zdobyte Lajki:
    5,533
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Home Page:
    Pany a jaki perfum do 150 ziko byście polecili?
    @Over @majkelo89 @J-Son @s3pp

Coś bym sobie fajnego zakupił, a tego tyle jest, że mi się nie chce stać i pryskać w sklepach.

10. Over

Over M-1 Global
    Heavyweight

Komentarze:
    3,884
    Zdobyte Lajki:
    6,833
    Punkty:
    790
    Jak z trwałością i projekcją w nich? Oba wielokrotnie testowałem, ale siedziały mi na skórze mega krótko, więc odpuściłem.
    Zgadzam się, spoko jest, aczkolwiek mi jakoś nie podszedł specjalnie, ale to kwestia nosa jak to w perfumach :D
    Jak chcesz po taniości zamiennik Sauvage to jest klon w 95% identyczny z lepszą trwałością za 50-60zł - "Yves de Sistelle - Writer". To chamska replika, ale nie do odróżnienia dla osoby nie siedzącej w temacie :D Różnią się przez pierwsze 20min, później identiko.
    VPH to kozak i jeden z moich ulubieńców. Zgarnąłem za niego mnóstwo komplementów od dziewczyn. Nie może się nie podobać, jest świeży, przyjemny i chyba zawsze będę już miał na półce jedną flaszeczkę.
    Tego akurat nie kojarzę, ale sprawdzę kiedyś przy okazji.
    Piękny, dla mnie ta mandarynka cudowna :D
    U mnie to zależy od mocy perfum i okazji. Przy mocarzach starczają mi 2 psiknięcia. Przy niektórych lżejszych ładuje z 5-8. Wtedy zazwyczaj po jednym strzale za oba uszy, jeden na kark, na nadgarstki, ewentualnie zgięcia łokci. Czasem też na ciuchy, ale codziennie raczej aplikuje inne perfumy i nie chcę żeby się zapachy ze sobą mieszały na bluzach/swetrach.
    Poniżej masz fajny mini instruktaż w roli głównej z Roja Dove (na którego perfumy sobie nie pozwolę jeszcze przez dłuższy czas :D). Zacząłem testować jego sposób i też się sprawdza zajebiście.

Wiadomo, że kupuj tylko przez neta. Nigdy sephora czy douglas. Przybliż jakoś co byś chciał, zapach na jesień-zimę? Całoroczny, uniwersalny, na każdą okazję? Świeżak na wiosne-lato czy jakiś klubowy/randkowy? :D

Last edited: Nov 5, 2019
    J-Son likes this.
  11. mateusz19191010

mateusz19191010 UFC
    Flyweight

Komentarze:
    7,794
    Zdobyte Lajki:
    5,533
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Bydgoszcz
    Home Page:
    Kiedyś dostałem taki perfum Hugo Boss Just Different, ale pora na coś nowego.

12. klossowski

klossowski Legacy FC
    Welterweight

Komentarze:
    2,043
    Zdobyte Lajki:
    3,358
    Punkty:
    1,790
    Jak chcesz zadać szyku na dzielni to w tej cenie można dorwać w necie 50 ml Narciso Rodriguez for Him EdT i wszystkie sebixy polane Sauvage'ami i innymi Fahrenheitami będą Ci mogły buty lizać :frankapprove:

mateusz19191010 and Over like this.
  13. vast

vast Bellator
    Bantamweight

Komentarze:
    3,905
    Zdobyte Lajki:
    6,115
    Punkty:
    290
    Na pewno coś z dobrym finiszem!

Z perfumami jak z degustacją wina: nie jebie/smakuje jak gówno - można brać.

mateusz19191010 likes this.
  14. Over

Over M-1 Global
    Heavyweight

Komentarze:
    3,884
    Zdobyte Lajki:
    6,833
    Punkty:
    790
    W tych 150zł możesz przykładowo wziąć tester Versace Dylan Blue. Całoroczny zapach, świeży, przyjemny i nadaje się na każdą okazję. Jak chcesz coś cięższego to bierz YSL Opium edt. Wybór jest ogromny, ale myślę, że te dwa by Ci podeszły.

mateusz19191010 and majkelo89 like this.
  15. majkelo89

majkelo89 UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,412
    Zdobyte Lajki:
    27,253
    Punkty:
    1,190
    U mnie na skórze trzymają 5-6 godzin CK trochę słabiej niż Montblanc. Projekcja umiarkowana, nie rozsiewa zapachu na kilometr, wyczuwalne są z naturalnego dystansu przy tym nie męczą otoczenia. Chociaż CK po aplikacji kiedy uwalnia nuty otwarcia czuć go z kilku metrów.

Od siebie polecę:
    Rasasi "zebra" - fajny zapach łudząco podobny do Aventusa od Creed
    Perry Ellis 360 Red - jak lubisz Aqua Di Gio od Armaniego
    Lacoste L.12.12 Biały
    Azzaro Wanted
    JPG Le Male / Ultra Male
    Salvatore Ferragamo F Black

mateusz19191010 and Over like this.
  16. Over

Over M-1 Global
    Heavyweight

Komentarze:
    3,884
    Zdobyte Lajki:
    6,833
    Punkty:
    790
    Jak Zebre oceniasz? Mam/miałem wszystkie znane klony Aventusa po za Zebrą i mnie ciekawi jak wypada na tle innych i na tle samego Avka.
    I co sądzisz o Salvatore Ferregamo F Pour Homme? Miałem kiedyś poważny dylemat między nim a Black i wziąłem F, bo był lżejszy i mniej pieprzny. Kurwa jak ja uwielbiam ten zapach, jest taki jabłczano-lawendowo-mydlany z przebijającym się w tle delikatnym pieprzem. Trochę weselsza wersja Black.

17. Over

Over M-1 Global
    Heavyweight

Komentarze:
    3,884
    Zdobyte Lajki:
    6,833
    Punkty:
    790
    Kurwa, jabłkowo*

18. majkelo89

majkelo89 UFC
    Middleweight

Komentarze:
    10,412
    Zdobyte Lajki:
    27,253
    Punkty:
    1,190
    Zebra nie rozwija się w czasie tak jak oryginał, pachnie w sumie tak jak Avek po 2 godzinach od aplikacji, ale bardzo długo trzymają. Generalnie perfumy od Rasasi w tym aspekcie sprawują się bardzo dobrze. Z klonów zebrę dałbym na drugim miejscu za Armaf CDN Intense.
    F jest spoko, mi bardziej podchodzi Black. Osobiście preferuję cięższe zapachy, moim totalnie ulubionym jest D&G The One EDP, zawsze muszę mieć je na półce.

19. mewson

mewson WSOF
    Bantamweight

Komentarze:
    3,122
    Zdobyte Lajki:
    4,390
    Punkty:
    1,790
    O, myślałem że tylko ja mam pierdolca i ponad 120 flakonów w kolekcji. Najczęściej i najchętniej sięgam po (nisza/mainstream) : YSL La Nuit De l'Homme, Guerlain Vetiver, Guerlain l'Instant, Mugler Pure Havane/Pure Malt, Givenchy Xeyrus Rouge, Hermes Voyage EDP, Hermes Terre, Boss Bottled Oud, L'artisan Timbuktu, Dior Homme/Intense, Dior Dune, Dior Eau Sauvage Parfum, Carolina Herrera Men/212 VIP, Prada Luna Rossa Black/Carbon, Prada Infusion, Chanel Allure Homme Edition Blanche EDP, Chanel Platinum Egoiste, Chanel Bleu, Jil Sander Background, Viktor & Rolf Antidote, Bvlgari Man In Black, Comme des Garcons Amazingreen, Creed Aventus, Creed Millessime Imperial, Creed Green Irish Tweed, Tom Ford Tobbaco Vanille, Tom Ford Tuscan Leather, Tom Ford Oud Wood, Penhaligon's Juniper Sling, Penhaligon's LP No 9, Van Cleef & Arpels Midnight In Paris, Maison Margiela By The Fireplace, Carner Barcelona Cuirs, Carner Barcelona D600, Serge Lutens Five O'Clock Gingembre.

To tak tylko trochę ulubionych z ostatniego czasu, pewnie sporo perełek pominąłem :shy:

Over likes this.
  20. s3pp

s3pp EFC Africa
    Lightweight

Komentarze:
    2,823
    Zdobyte Lajki:
    3,894
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Olsztyn