Ciekawe rzeczy.


A jak coś to nie pasuje do głównego nurtu to odrazu pojawiają się zarzuty o błędną metodologię. O ile w powyższym przypadku nie jest ona zbyt fortunna, to jednak w momencie gdy wnioski, są bardziej politycznie poprawne to już nikogo nie obchodzi na jakiej podstawie zostaly wysunięte.
 
@Risky coś tam coś tam o akwariach... :śmiech:
Ale ze co? Akwarium mam sobie postawić w kształcie cycków?
Poważnie to wszelkie kuliste kształty szkodzą rybom. Wsadź łeb do dużego słoja z wodą i zobacz jakie widoki. Po za tym dla oglądającego też obraz tego co w środku jest zniekształcony. Ot ciekawostka jak większość bezużyteczna. Przy budowie akwarium używa się specjalnych przynajmniej frontowych szyb które mimo grubości nie zniekształcają obrazu.
 

Jesteśmy w dupie na własne życzenie :antonio:
 

Komanda POKE w Basicu - użyta by uratować sprzęt wysłany przed prawie 50ciu laty w kosmos. (a używało jej się by zmusić software do zmiany zawartości komórki na inną, prosty trik na nieśmiertelność czy inne gratisy).

Piękna sprawa, pewnie prawie nikt nie pamięta ocb. A jak z artykułu wynika, coraz mniej ludzi ogarnia jak ten sprzęt i te języki działały :corn:
 
Schody w Liege, liczące 374 stopnie. Ja dałem radę po 15 belgijskich browarach. Co ciekawe, po wdarciu się na szczyt jest park miejski.

Zdjęcie własne, lipiec 2023.

20230716-093327.jpg
 
Back
Top