Ciekawa wróżba

fifik

Oplot Challenge
Heavyweight
Chciałem Wam opisać pewną sytuację z mojej pracy.



Pracuje jako wychowawca niepełnosprawnej młodzieży. Mam pod opieką osoby niepełnosprawne fizycznie, ale też sprzężone (wózek inwalidzki plus lekkie upośledzenie lub granica lekkiego)



Kilku z moich podpopiecznych interesuje się mma i boksem. Byliśmy nawet na jednej z gal. Od jakiegoś czasu jest temat z kim będzie walczył w następnej walce Pudzian. Tłumaczyłem im że jeszcze tego nie wiadomo itd. No to jeden z moich podopiecznych (Osoba ze sprzężeniami) postanowił dowiedzieć się w końcu z kim ten Pudzian będzie walczył i nie mogąc spać, zadzwonił w nocy z telefonu komórkowego do "Pana Wróżki" z tv Puls.



Rozbawiony i jednocześnie trochę zniesamaczony (kosztem połączenia) pytam się go i z kim w końcu będzie ten Pudzian walczył na KSW 23. On mi mówi że Pan Wróżka powiedział że to będzie wyższy od niego biały rywal, prawdopodobnie Polak. Pytam skąd wiesz że Polak. Podopieczny mówi: bo Pan wróżka powiedział że będzie miał flage polska na czarnych spodenkach. Dopytuję taka biała czerwona?, a Podopieczny mówi nie do końca, Pan powiedział że to będzie taka szachownica jak na polskich samolotach.



W tym momencie usiadłem.







Jeśli się okaże że rzeczywiście KSW zakrontraktuje Mirko dla Pudzilli, zacznę sam dzwonić do tego Pana Wróżki.
 
cool-story-bro-pl-ffffff-34
 
@Satuk - ja pierdziele a co Cię tak boli? Cytując klasyka: "założył to załozył. Na chuj drążyć temat"



Za jakiś czas, szybciej czy pózniej ten topic powędruje na dno forumowego oceanu i nikt o nim nie będzie pamiętał. Nie wiem po co za każdym razem idzie przeczytać ten sam tekst: a po chuj to zakładałeś? a dlaczego?a komu to potrzebne?
 
Po prostu ciekawi mnie dlaczego zalożył temat a nie napisał w hp. To wszystko.
 
Hahaha cool story bro. :-)







Wróżbita nie wiedział nic to wpisał w google MMA i pierwszy mu mirko wyskoczył.
 
Ci panowie wróżkowie cały chuj się znają, zawsze coś wymyślają. Zadzwoń do nich i zapytaj, czy żona Cię zdradza, on Ci powie,że niestety tak, a Ty nawet nie masz żony..
 
Dobre !



Crocop na KSW, jak to brzmi :-)



Pudzian vs Crocop na KSW 23



200k sprzedanych PPV :-)



edit : co ja pisze :-)
 
Pan Wróżka opisał po prostu pierwszego lub jedynego zawodnika, który mu przyszedł do głowy, przecież to na pewno nie był przypadek :).
 
Jestem pewien, że miał na myśli Miocica. Dana podobno pozwolił Chorwatowi zawalczyć z Mariuszem, w celu odbudowania się po porażce ze Struve ;)
 
No to jest ciekawe...miałem ich za naciągaczy i ta kwestia rozwiąże ostatecznie czy robią Nas w wała wszyscy czy rzeczywiście trafi się jakiś prawdziwy wróżbita.



Warto pamiętać, że Mirko niby skończył z MMA ale odbył już 1 walkę w tej formule z debiutantem!, K&L teraz już chyba stać na niego tylko, że po primo różnica wagowa z 15kg, choć faktycznie wyższy o ~5cm no i do namówienia ale bardziej dla Pawła albo Różala chyba.



Pożyjemy zobaczymy...
 
hahaha szkoda ze wrozbita nie powiedzial "niższy, prawdopodobnie meksykanin, na piersi tatuaż na którym widzieje coś jak "power" czy"pride..."
 
Stadion Narodowy - 70 tys. ludzi



Konfronatcja Sztuk Walki



main event - walka wieczoru - fight of the night



Mariusz "Pudzian" Pudzianowski vs. Mirko "Cro Cop" Filipović



Only on Pay-Per-View.
 
Postawiłem Tarota i wszystko się zgadza za wyjątkiem tego, iż to Nastula zawalczy z Mirkiem.
 
Przecież od dawna wiadomo, że Mirco walczy z wygranym walki Waluś vs Papadopulos.



Potem wygrany z walki Papadopulos vs Mirco, będzie mierzył się z płockim barbarzyńcą, na zasadach K-1.
 
Ogólnie występ Mikro na KSW jest absolutnie prawdopodobny ale czy z Pudzianem? Jeśli on JLB uważali za za mocnego rywala dla Mario to co dopiero Mirko...ALE gdyby zawalczył i to z kimkolwiek z KSW to naprawdę elegancko...Mi sie to składa w całość ale z Pawłem.



P.S. Chociaż przy tej przewadze kg ktoś uważa, że Pudzilla nie jest w stanie obalić CC i zastosować G'n'P? Absolutnie jest. Nie brałem go nigdy pod uwagę w kontekście KSW ale skoro JLB miałbyć 2 razy, nie wiele mniejsza gwiazda niż Mirko, był Sapp, jest Nastula, będzie Manhoef więc nawet jak wróżbita byl na haju to nikt Mi nie powie, że na taki transfer nie ma szans...
 
Jednak CroCop jest bardziej w cenie moim zdaniem iKSw jeszcze nie stać na niego. Sappa zarobkówi CroCopa bym nie stawiał raczej na równi.
 
Pożyjemy, zobaczymy. A jeżeli ten wróżbita będzie miał rację to chyba uwierzę we wróżby.
 
Jak to? A w wywiadzie Lewandowski wspominał, że mają w planach zorganizowanie KSW na stadionie Narodowym, który mieście 70k ludzi na koncertach. Do tego % z PPV i Mirko jeszcze będzie całował po rękach K&L. Wróżbita Dawid z tv puls nigdy nie kłamie.
 
który mieście 70k ludzi na koncertach


Wątpie, na Cold Play tyle nie było to i na KSW nie będzie chyba, że walczyć będzie Mirko z Fedorem przeciwko sobie. Stadion ma ~55k ale na koncertach odpada kilka sektorów, wszystkie tylne z jednej strony, dwa narożne i po jednym bocznym, do tego na koncercie płyta jest zapelniona bo ludzie stoją, a na KSW płyta musi być bardzo drożna i ludzie siedzą...w/g Mnie stadion Legii bardziej by się nadawał ale wiadomo, że chodzi o dach.
 
Mirko w debiucie w UFC dostał 350tys $, a za ostatnią walkę z Nelsonem oficjalnie 75tys $. Wydaje mi się, że stać ich by było na Mirko. Pudzian podobno dostaje ponad 100 tys $ za walkę, a myślę, że za taki hajs by się Mirko do Polski pofatygował. Tym bardziej biorąc pod uwagę potencjalne zyski. Mirko to już nie ten sam koleś co 7lat temu.
 
KSW nie stać na CroCopa? To jakim cudem stać na CroCopa te organizacje pod których banderą obecnie występuje skoro one ledwo wiążą koniec z końcem?
 
Back
Top