1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Chris Leben zawieszony przez UFC

Discussion in 'Forum MMA' started by MarYo, Nov 28, 2011.

1. MarYo

MarYo Jungle Fight
    Middleweight

Komentarze:
    376
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    2,790
    Zawodnik wagi sredniej Chris Leben zostal zawieszony przez UFC na okres dwunastu miesiecy, za pozytywny wynik testow antydopingowych po walce z Mark'iem Munoz'em na UFC 138, ktore odbylo sie w Birmingham.

"Lubie Chris'a i chce zeby dalej mu sie powodzilo, ale z uwagi na zaistniala sytuacje, zostaje zwieszony na rok" - wyznal Dana White w oswiadczeniu na UFC.com. "Jesli potrzebuje profesjonalnej pomocy, to jestesmy w stanie mu pomoc. Chcemy widziec go odnaszacego sukcesy nie tylko w ringu, ale rowniez w zyciu prywatnym."

To oznacza ze zawodnik zostal poraz drugi przylapany na zazywaniu niedozwolonych substancji. Badania zostaly przeprowadzone przez niezaleznych lekarzy UFC.

Wczesniej Leben zostal przylapany na zazywaniu sterydow po walce z Michael'em Bisping'iem na UFC 89, ktore rowniez odbylo sie w Birmingham. Poprzednim razem Leben zostal zdyskwalifikowany na 9 miesiecy i zostal objety grzywna 1/3 swojej dotychczasowej pensji za walke.

Gale UFC w Anglii nie sa sankcjonowane przez komisje sportowe, dlatego UFC przeprowadza badania na wlasna reke, jak rowniez konsekwencje sa wyciagane tylko przez organizacje.

W oficjalnym oswiadczeniu wydanym przez UFC, Leben powiedzial: "Chcialbym zeby wszyscy wiedzieli ze w pelni akceptuje zawieszenie i chce przeprosic za wstyd ktory przynioslem organizacji, przyjaciolom, rodzinie oraz MMA jako sport. Ucze sie tego, ze czasami jestem swoim najwiekszym wrogiem. Nie moze mi sie powiesc w zyciu, ani w octagonie jesli bede tak postepowal. Musze zrobic wiele zmian w ciagu nadchodzacego roku i skupie sie na zwroceniu mojej kariery w odpowiednim kierunku. Jeszcze raz, przepraszam UFC oraz fanow, ktorzy mnie wspierali. "

Jak podaje UFC, dziewietnastu innych zawodnikow rowniez poddalo sie badaniom.

przetlumaczone z http://www.mmafighting.com/2011/11/28/chris-leben-suspended-for-one-year-after-failed-drug-test-at-ufc/

2. Puczi

Puczi Dobry człowiek

Komentarze:
    7,849
    Zdobyte Lajki:
    4,455
    Punkty:
    1,790
    No przynajmniej się przyznał, a nie kłamie, że chory był i to od leków ;)

3. ironical man

ironical man ONE FC
    Flyweight

Komentarze:
    2,246
    Zdobyte Lajki:
    1,378
    Punkty:
    2,790
    Dokładnie - musi nauczyć się jak rozłożyć akcję w czasie żeby w czasie badań był już czysty. Powodzenia!

4. amen20

amen20 Maximum FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,507
    Zdobyte Lajki:
    117
    Punkty:
    2,790
    Wg mnie powinna przepadać kasa za walkę plus co najmniej roczne zawieszenie przy takich akcjach.

5. mrtwig

mrtwig Brutaal
    Welterweight

Komentarze:
    538
    Zdobyte Lajki:
    119
    Punkty:
    2,790
    Wpadl za leki przeciwbolowe, bardzo popularne w USA, oxy. Ken vs Don anyone ? ;)

6. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    2,790
    Home Page:
    Jest zawieszony na rok,oznacza to, że nie zawalczy przez rok, czy inne organizacje mogą go brać na ten czas?

7. A-S-S-A-S-S-I-N

A-S-S-A-S-S-I-N Jungle Fight
    Featherweight

Komentarze:
    256
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    Nie zawalczy przez rok ;)

8. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,064
    Punkty:
    3,790
    Ja tam myślałem ,że akurat na tamtej walce był czysty (kondycją nie grzeszył i jakiś zamulony był) - a tu takie buty..?:-)

9. Cinek007

Cinek007 KSW
    Middleweight

Komentarze:
    5,655
    Zdobyte Lajki:
    4,187
    Punkty:
    2,792
    Miasto:
    Pakutinskasowo
    jeśli wpadł przez koks to wiadomo, ale ja to był oxycontin to po prostu sobie ćpał opiaty:)

przepraszam opioidy

10. Apokalipson

Apokalipson Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    40
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Fail... Nie dość, że przegrał to jeszcze go zawiesili...

11. kiler113

kiler113 Maximum FC
    Featherweight

Komentarze:
    1,462
    Zdobyte Lajki:
    15
    Punkty:
    1,790
    miejmy nadzieje ze sie ogarnie przez ten czas

Share This Page