Chmielewski będzie operowany

Koper2007

Shark Fights
Featherweight

Zaraz po zakończeniu swojego pojedynku na piętnastej gali "Konfrontacji Sztuk Walki" pojechał do szpitala z urazem nogi. Wszyscy myśleli, że kontuzja jakiej nabawił się Antoni Chmielewski i z którą walczył ponad osiem minut okaże się być niegroźna. Niestety prawda jest inna i zawodnika KSW Team
czeka operacja. - Tak więc panie i panowie operacja jest nieunikniona i już w najbliższy poniedziałek poddam się zabiegowi operacyjnemu - skomentował "Chmielu".

Poniżej prezentujemy opis rezonansu magnetycznego, który odebrał Chmielewski przedwczoraj:

- Radialne pękniecie rogu tylnego łękotki przyśrodkowej. Krótkie poziome pod torebkowe rozwarstwienie trzonu łękotki przyśrodkowej. Cechy stłuczenia rogu tylnego łękotki przyśrodkowej.
- Cechy stłuczenia rogu tylnego łękotki bocznej, zwłaszcza w okolicy korzenia tylnego łękotki. Cechy niewielkiego stłuczenia - zgniecenia również w bocznej (zewnętrznej) części rogu tylnego tej łękotki.
- Cechy znacznego uszkodzenia więzadła krzyżowego przedniego z jego zerwaniem w części proksymalno-środkowej. Cześć włókien dystalnej części więzadła jest zawiniętych ku przodowi, niewielka cześć włókien o zachowanej ciągłości.
- Więzadło krzyżowe tylne o zachowanej ciągłości z cechami naciągnięcia w okolicy obu przyczepów, ustawione kątowo.
- Więzadła poboczne o zachowanej ciągłości z cechami nie dużego uszkodzenia na poziomie przyczepów udowych.
- Chrząstki stawowe bez widocznych uszkodzeń.
- Dyskretne cechy obrzęku szpiku kostnego w tylnej części kłykcia przyśrodkowego kości piszczelowej, poza tym struktury kostne zachowane prawidłowo bez cech obrzęku szpiku kostnego.
-Ilość płynu wewnątrz stawowego zwiększona w zachyłku nadrzepkowym obustronnie z przewagą po stronie bocznej. Obrzęk tkanek miękkich okołostawowych głównie po stronie bocznej.
- Ciało tłuszczowe hoffy bez zmian patologicznych.
- Pozostałe struktury kolana (w tym więzadło rzepki, troczki rzepki i ścięgno mięśnia czworogłowego) bez widocznych zmian patologicznych. tak wiec panowie operacja jest nie unikniona

http://konfrontacja.com/index.php?s=news&newsID=835&antoni-chmielewski-b%EAdzie-operowany
 

Sun TzU

Oplot Challenge
Heavyweight
szkoda Antka, kolejny zawodnik ksw team kontuzjowany... szybkiego powrotu do zdrowia
 
Top