Chcemy Mameda w UFC !!!

Niewielu jest kozaków pokroju Mameda, może nawet Mamed jest najwiekszym kozakiem po za UFC, a kozaków odrzucających ofertę UFC jest jeszcze mniej, a może max 2.
 
Co innego nie wierzyć w jego wystepy w UFC a co innego zachowywać sie jakby decyzja juz zapadła ( nie piję do Ciebie Highlander to tylko przykład)
 
Mixer sluchales szczeki ? Escobar i Tj stwierdzili, ze ufc odpada juz na 99,9%. Jedyna szansa na wystep mameda za oceanem, to narazie Strikeforce. Naprawde nie wiem jak ktos moze jeszcze w to wierzyc, nawet najwieksi optymisci chyba juz odpuscili.



• Swoje walki raz wygrywam szybciej, raz trwają one dłużej. Ale to nie znaczy, że w Europie nie ma dla mnie rywali. Federacja ma za zadanie sprowadzać tutaj na gale najlepszych zawodników. I tacy zawodnicy do Polski trafiają. Tam (w USA) mnie nie doceniają, ale w Polsce jest zupełnie inaczej. Poza tym udowodniłem, że aby odnieść sukces, nie trzeba z waszego kraju wyjeżdżać •



Zgadnij, kogo to slowa.
 
Oj ludziaki, olejcie sprawe UFC, Mamed nie odpusci szmalu jaki ma zagwarantowany w Polsce. Pomyslcie jak by sie noga mu podwinela w tych stanach, np na starcie ? On to kalkuluje, nie jest glupi. Lepiej siedziec w domu i raz na pare miesiecy obic kogos, dostac wyplate i tak w kółko. Ja bym bardziej byl usatysfakcjonowany kilkoma walkami w Strikeforce, wygralby 2-3 walki i jego cena wzrosła by i moze by dostal wiecej od UFC.
 
Visu ma niestety rację, ja jako osoba byłem dużym optymistą w sprawie Mamed • UFC, byłem już nie jestem, obecnie traktuje to jako obwoźną szopkę na drewnianych kółkach, negocjacje ze Strikeforce ? zdjęcia do KSW 21? Mamed zostaje w Polsce i będzie dalej obijał się z *przeciętnymi zawodnikami, ewentualnie w walce o pas mistrzowski • udusi Materle • zabijając jego marzenia o karierze za Oceanem.







*Przeciętnymi o ile, Hajs&Levy nie sypną groszem z Polsatem na lepszego przeciwnika .
 
No do kiedy bedzie strikeforce istniał nie. Mi tam nie zalezy czy bedzie w UFC czy strikeforce walczyl. Po prostu niech sie sprawdzi w Stanach.
 
A w sumie to zmieniłem zdanie, niech przejdzie do tego UFC dostanie łomot i już nikt nie bedzie pisał jaki to on jest "wielki".
 
Tak Visu słuchałem szczeki... a ty przeczytałeś to co napisałem???



Z resztą nie ma się o co sprzeczać, ja też twierdze że szanse na wystep Mameda w UFC są znikome ale zostawmy to w spokoju... Jeżeli Mamed podjął już decyzje to pewnie za pare dni się o niej dowiemy i wtedy bedziemy dyskutować. Zauważ że moja wypowiedź nie dotyczy Mameda i jego szans na występ w UFC a tego że niektórzy zachowują sie tak jakby Mamed dał oświadczenie publiczne, właśnie tak rodzą się plotki... PEACE :-)
 
Czy ktoś może wie kiedy Mamed coś się wypowie co z UFC?



Widziałem jakieś wywiady z 3 tygodnie temu, w którym wspominał, że w ciągu tygodnia powiadomi o swojej decyzji, później coś mi mignęło, że dopiero na KSW 20 będzie wszystko wiadomo...



Osobiście jest to moje marzenie, żeby znalazł się w UFC, z całą pewnością na każdą jego walkę budzik byłby nastawiony. Ktoś może coś wie, bo ostatnio cisza......
 
ciekawe dlaczego i na co tak czeka, może ciągle trwają negocjacje....mam nadzieję, że na KSW 20 nie ogłosi, przepraszając wszystkich fanów, którzy liczyli, że znajdzie się w UFC, że jego następna walka odbędzie się na KSW 21. tak swoją drogą, szkoda, że tak rzadko walczy.
 
Zakładam, że na KSW20 Mamed wyjdzie na Ring przed walka wieczoru i ogłosi, że zostaje w najlepszej europejskiej organizacji, tu gdzie jest jego dom, życie i rodzina. :)
 
ja codziennie wchodzę od samego rana na różne strony i liczę na informację:)



prawdziwy fan wierzy do końca:)
 
Ostatnio oglądałem wywiad, w którym potwierdził swój występ na gali ksw 21 także chyba już wszystko jasne :)
 
Wszedlem do tego tematu, bo widze Mamed. Jest link do strony na Facebooku.


Nie wchodzcie tam. To tak naprawde nie jest zaden Fan Page :-/
 
No to wielkie szkoda.....



może nadzieją w Janku Błachowiczu, czy Michale Materli, również bardzo chciałbym tam zobaczyć Borysa Mańkowskiego, ale najbardziej jednak Mameda
 
toz to fanpejdz kaczki i jego gownianej strony ktora wyglada jakby ja gimbus zrobil, powrzucał gołe baby, muzyczke jakies bajery w gifie, jak to ktos ujal - tort z gowna :D
 
Dobrze ujete :-D


Choc przykladowo ja z kompem troche na bakier, html nie znam i pewnie nawet tort z gowna by mnie przerosl :-)))))


Bardziej chodzilo mi o misje "dajmy Mamaeda do UFC" bo taka (ponoc?) byla geneza tego calego FP
 
Back
Top