Chael Sonnen do Andersona Silvy :)

DeXx

Shark Fights
Featherweight
Hehe, gadane to chłopak ma, zobaczymy czy uda mu się to poprzeć w klatce.

Be eS

Maximum FC
Middleweight
Owszem, żenujące, ale może to spowoduje, że Silva zechce zrobić przeciwnikowi krzywdę, tak szybko, jak to możliwe.

DeXx

Shark Fights
Featherweight
No nie wiem, ostatnio się tłumaczył, że wku***ło go to co mówił przed walką Maia, a jak walka wyglądała każdy wie.

MNEMIC

BAMMA
Flyweight
Chael potrafi przywalic tekstem
icon_biggrin.gif
Po prostu LOL
icon_wink.gif

nazowski

Oplot Challenge
Middleweight
Shoocker wierzysz w to ?
icon_biggrin.gif
Jedyny ktory w tym momencie moze pajaka usadzic to jest Belford

Lucifer oO

EFC Africa
Lightweight
Hehhe Dobry agent
icon_biggrin.gif
Nie lubie go wyjatkowo
icon_biggrin.gif
Ale tekst mu sie udal. Jednak na jego nieszczescie to raczej on a nie spider bedzie lezal na plecach. Tylko jak sadze nie kilka razy a raz ;p Nieprzytomny hehehehe
icon_biggrin.gif
Mam nadzieje ze Spider wezmie sie w garsc i pokaze dlaczego jest the best p4p, zamiast znow nas rozczarowywac jakimis glupimi popisami w octagonie.

misiekvx

Oplot Challenge
Heavyweight
Be Es – jedynie chyba co może zrobić Sonenen taką gadką, to spowodować, że Silva będzie jeszcze bardziej pajacował z nim w klatce

wand

Oplot Challenge
Heavyweight
ladnie dal
icon_smile.gif
chociaz go nie lubie to i tak zycze mu wygranej w walce z andersonem ktory mnie jeszcze bardziej wku*wia
icon_biggrin.gif

Rue

Oplot Challenge
Middleweight
Nie no Anderson jest nie do przeskoczenia według mnie. W swojej wadze nie ma chłopa.

Mort

Żołnierz Chrystusa
Anderson niestety go pokona, ale mam nadzieję, że w końcu go ktoś pokory nauczy!

adamus

Oplot Challenge
Featherweight
a mi się wydaje że to będzie ciekawa walka i sonnen wcale nie jest na straconej pozycji; z natem się bardzo ładnie zaprezentował (oprócz 3 rundy) i jak bedzie potrafił tak 5 rund obijać to może być ciekawie

takubo

BAMMA
Bantamweight
Problemem Sonnena będzie to żeby jego obalenia były niespodziewane i szybkie, jeśli będzie się męczył w klinczu to będzie nieciekawie dla niego, cały czas mam przed oczami co zrobił z nim Maia… Niemniej trzymam kciuki za hamburgera
icon_biggrin.gif

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
‘z natem się bardzo ładnie zaprezentował’ – adams na jakiej podstawie tak twierdzisz, otóż zaprezentował się słabiutko. Jedyne co pokazał to obalenia, żadnego dążenia do dominujących pozycji w parterze, GNP godny babci (Nate mocniej go uszkodził z dołu) którego było w sumie dość mało – no i słabnięcie w 3 rundzie…żenada

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Marquadt to bardzo dobry fajter a Sonnen go zdominowal, wiec jezeli teraz
da z siebie 110% to moze i pajaka usadzi na plecach. Chociaz pewnie pajak
wymysli jakies nowe sztuczki, moze sprobuje go znokautowac przewrotka
icon_biggrin.gif