CES MMA - Real Pain - ogląda ktoś?

Domator89

Maximum FC
Heavyweight
CES+MMA+Real+Pain.jpg
FIGHT CARDDave Bautista (0-0) vs. Vince Lucero (22-22)David Loiseau (20-10) vs. Chris McNally (5-4)Luis Felix (7-6) vs. Marc Stevens (14-7)Brett Chism (16-11) vs. John Howard (17-7)Keith Jeffrey (8-2) vs. Chad Reiner (29-13)Saul Almeida (12-2) vs. Calvin Kattar (12-2)Gemiyale Adkins (7-3) vs. Mike Campbell (11-4)Todd Chattelle (10-7) vs. Chandler Holderness (9-3)Chris Guillen (13-12) vs. Greg Rebello (13-4)Josh Diekmann (12-4) vs. Tyler King (4-1)Shedrick Goodridge (2-2) vs. Brennan Ward (2-0)Nate Andrews (1-0) vs. Leon Davis (2-0)Rob Costa (2-1) vs. Andre Soukhamthat (2-1)Stream:http://wrestletube.net/channel-1
 

slowik_1991

Legacy FC
Lightweight
Łał ...Ten jego przeciwnik pomimo 40 lat wyglądał na jakieś 50, stójka cepeliada i "szałowe" zakończenie pojedynku.
 

vaicavalo

KSW
Light Heavyweight
E tam. Dla Pudzilli nadawałby się. Kariera Mariuszka nie leży mi specjalnie na sercu. Więc na taki freak fight nie obraziłbym się.
 

Apollo

BAMMA
Flyweight
Coś mi się widzi, że KSW nie byłoby stać na Batistę.Swoją drogą Pudz wciągnąłby go nosem, typ trzyma "gardę" jak dzieciaki na solówkach za podstawówką. Ale niebieski pasek w BJJ jest... :-)
 

Bullinko

Jungle Fight
Welterweight
Zerowa technika w stójce i słaba kondycja kontrastują z dobrą pracą i kontrolą w parterze + poprawnym obaleniem.


Nie zachwycił, a Pudzian spokojnie poskładałby go.
 

vaicavalo

KSW
Light Heavyweight
To wiadomo że by wygrał, ale fajna byłaby ta ca cała otoczka. Dla mnie rywal Pudziana nie musi być wartościowy sportowo.
 

Bullinko

Jungle Fight
Welterweight
Osobiście wolałbym jednak, gdyby Pudzianowski otrzymał w następnej walce przeciwnika o wyższych umiejętnościach, niż Batista czy Pilliafas. Jeśli znowu odnotowałby porażkę, to Batista na odbudowanie jest strzałem w dziesiątkę.Z drugiej strony, nie miałbym nic przeciwko pojawieniu się 'Animala' na KSW - w moich oczach jest on lepszym wyborem, niż Bob Sapp...
 

malinowsky

UFC
Lightweight
Dziwnie mi to mówić ale Pudzian gra już w innej lidze. Batista na KSW? Dla Walusia lub Różala tak.
 

Massimo86

Shark Fights
Lightweight
Ja Pudzianowskiego traktuję w innych kategoriach niż resztę polskich zawodników mma i chętnie zobaczyłbym taką walkę, choć pewnie skończyłoby się to bardzo szybko.Niech K&L Lewandowski dalej mówią, że nie ma znaczenia z kim Pudz walczy, bo to i tak on jest gwiazdą medialną robiącą oglądalność, a ja jestem w stanie się założyć z nimi, że karta na poziomie KSW 20 z walką wieczoru Pudzian vs. Batista podwoiłaby sprzedaż ppv względem 20-tki
 

raphaelius

ONE FC
Heavyweight
a ja jestem w stanie się założyć z nimi, że karta na poziomie KSW 20 z walką wieczoru Pudzian vs. Batista podwoiłaby sprzedaż ppv względem 20-tki


Na serio? Mówisz tu o sprzedaży w Polsce czy liczysz na wykup subskrypcji zagranicą? Ja osobiście w tym przypadku przychylam się do zdania K&L. Oni są w stanie stekiem bzdur sprzedać każdego rywala. Dlaczego uważasz, że Bautista akurat (sądzę, że jest postacią kompletnie anonimową w Polsce) byłby w stanie podwoić sprzedaż? Sapp też by sprzedał więcej PPV(myślę, że więcej niż Bautista), ale nie dwukrotnie.
 

Sajd

Ground Game
Jestem pewien, że przeciwnik Pudziana nie miałby znaczenia co do sprzedaży PPV, bo KSW jest w stanie sprzedać widzowi każdego rywala pudziana. Jedyną różnicą mogłaby być walka Pudziana z Nastulą co by się przełożyło na dużo większą sprzedaż PPV/
 

malinowsky

UFC
Lightweight
Żeby mysleć o rekordach PPv musiałoby to byc starcie Pudziana z kimś kogo zna cała Polska i pół świata. Nie wiem czemu na mysl przyszedł mi Andrzej G. To by się sprzedało rewelacyjnie moim zdaniem. co by nie mówic o Gołocie to nadal przyciąga jego osoba.
 

rogadam

Brutaal
Featherweight
Batista vs Pudzian sprzedałoby się w Stanach, w Polsce to byłaby kolejna walka PudzianaPudz vs Gołota chodzi mi już od dłuższego czasu. To rzeczywiście byłby hit hitów. Narodowy zapełniony z palcem w dupie.
 

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks
Batista vs Pudzian sprzedałoby się w Stanach, w Polsce to byłaby kolejna walka Pudziana


Zgadzam się w 100 %. Starcie to byłoby tak samo atrakcyjne dla statystycznych widzów walk Pudziana jak każde poprzednie.
 

Ciosu Bombowiec

Bellator
Featherweight
Najlepiej sprzeda się walka z Silvią. Janusze z chęcią zobaczą długo wyczekiwany rewanż no i zweryfikują umiejętności Mario.
 
Top