Celebryci polskiego MMA

Madman

Bellator
Welterweight
saleta-najman-pudzianowski.jpg




Ostatnio, robiąc rozpiskę do działu 'Fantasy matchmaking' zadałem sobie pytanie: Kto mógłby być drugim Pudzianem dla polskiego MMA? Kto byłby w stanie przyciągnąć przed telewizory milionową publiczność walcząc na gali MMA? Czy jest w ogóle taka osoba poza Najmanem, Saletą czy Pudzianowskim? Federacja MMA Attack do zainteresowania swoim produktem telewizji TVN a za jej pośrednictwem także szerokiej publiki zamierza użyć sprawdzonych w swoim fachu Marcina Najmana i Przemysława Salety, których rewanż ma być głownym daniem wieczoru podczas gali nowej federacji....



...A gdyby tak znaleść kogoś nowego, kogoś kto jest bardzo znany, ma interesujący charakter, kogoś kto jest lubiany i poważany przez miliony Polaków... Na pewno nie jest to Kamil Bazelak, jego nazwisko nie wywołało lawiny newsów na WP czy Onecie, gdy KSW anonsowało jego występ na pierwszej edycji gali z cyklu Fight Club. Czy mógłby to być Piotr Świerczewski, który do niedawna zgłaszał chęć rywalizacji na ringu Konfrontacji z Marcinem Najmanem? Skoro jesteśmy przy piłkarzach to może od razu zapytać też kolegę Świra
- Radka Majdana, którego związek z Dodą uczynił bardzo popularnym a awantury z policjantami każą mi myśleć, że były bramkarz lubi się 'poprzepychać'. Czy też Tomek Hajto, nasz ekstraklasowy zabijaka... Dajmy spokój piłkarzom, może lepiej poszukac w boksie zawodowym - Andrzej Gołota byłby idealnym 'magnesem na Kowalskich', tylko czy jego obecna forma fizyczna pozwoliłaby rywalizować w tak wymagającym sporcie, chyba nie. A może Dawid Kostecki, który chwali się że kiedyś trenował zapasy (oby nie tak jak Pudzian trenował karate)... A kobiety? Nie mówię tu o pani poseł Guzowskiej ale Agnieszka Rylik mogłaby się skusić na jedną-dwie walki, przecież niegdyś była bokserką i kick-boxerką. Można by obrać jeszcze inną drogę, mianowicie pójść tą drogą co kiedyś Najman czyli udział w reality show, nie sądziłem że kiedyś to powiem ale przydałby się BigBrother, przecież taki Kułak albo Różalski by się świetnie sprawdzili...
 
Smutne to ale prawdziwe, Kułak by pasował do Big Brothera to raz a dwa mogłoby to pomóc w rozbudowie jego popularności. Co do reszty typów to bardziej to smieszne niż możliwe :)



A poza tym nie wiem czy wciąż potrzeba takich starć i takich osobistości do promocji. Myślę że obecni celebryci zrobili już wystarczająco dużo w tej kwestii i nie sądzę ze trzeba nam kolejnych :) Myślę że teraz MMA powinno sobie poradzić lepiej, za to KSW mogłoby pomyśleć nad większą ilością gal w roku.
 
Gratuluję zmiany kategorii wagowej Lucifer! Pewnie masz rację, nie można przesadzić tak jak to zrobili japończycy... Chociaż bardziej chodziło mi o to, że taki celebryta związany z konkretną federacją robiłby jej oglądalność albo chociaż pomagał na początku się jej 'rozkręcić'. Bo Pudzian pomógł KSW a nie wszystkim organizatorom wprowadzić MMA do main streamu, mimo że niewątpliwie pomógł się rozwinąć całej dyscyplinie.
 
Thx :)



Ale akuratnie u Japońców to wszystko miało urok i jakoś ręce i nogi. Tak przynajmniej ja to widzę. Te Japońskie Freak Show były przedstawiane w taki sposób, że mogli wystawić największego i najwolniejszego za przeproszeniem kloca bez umiejętności, którego przedstawiali jako potwora i każdy zaczynał go tak postrzegać :)



U nas w Polsce Fake Wrestling nigdy nie był na wysokim poziomie, już nie wspomnę o poziomie Japońskiego Wrestlingu. A prawda jest taka że prawdziwy Freak Show Japoński był promowany czerpiąc garściami właśnie z Pro Wrestlingu, gdzie granice między rzeczywistością a bujdą były mocno zacierane i Japońce to kupowali :) W Polsce jakos nie specjalnie bym to widział w taki sposób.
 
Jakaś osoba medialna zawsze się przydaje ale jesli też coś potrafi i podchodzi do tego poważnie.
 
@Lucifer



No właśnie tego nam brakuje, dlatego tak trudno załatwić dobrego celebrytę do MMA, nie mamy Pro Wrestlerów żeby wprowadzić takiego Lesnara, popularnego, z ukształtowanym wizerunkiem czy nawet Baseballistów albo ludzi z Futbolu Amerykańskiego.
 
Ja to widzę tak. Jak nie mamy nikogo w danej płaszczyźnie to zawsze możemy zwrócić się o pomoc do naszego człowieka od czarnej roboty :D Czyli niepokonanego i niezwyciężonego mistrza sportów walki :DDD Wystarczyłoby go nieco rozreklamować, jakiś skandalik z jego udziałem. Pompa oraz legenda o treningach z Holenderskim mistrzem i już mamy jakąś bazę :D
 
Ostatnio jakiś wysyp fan-artów na średnim poziomie...











... a no tak, wakacje ;-)
 
Jest kilka powodów:
1. Nie jestem już tak zagorzałym fanem Renato Sobrala.
2. 'Madman' to zajebisty nick.
3. Nazwa Sobral sugerowała określony avatar.
4. A aurora fajnie pasuje do fioletowego koloru czcionki.
5. Lubię zmiany, najwyraźniej tak jak Ty ;)

Może być?

EDIT: @Cactus

To nie było czepianie się, powiedziałem ze Fedor mu bardziej pasuje, ale tak wlasciwie to Sakuraba tez daje radę.
 
Można, można, sam zmieniłem kiedyś. Wchodzisz na główną, pod "WELCOME PRZEMEK" klikasz na "Profil" i tam da radę zmienić.
 
@Przemek


Przecież nawet Venom nie ma tej na która założył konto (venom77carnage)
 
hmm teraz jak to napiałeś.. venom-jad ,carnage -rzez na imie Wojsław wydawało by sie ze to strasznie agresywna osoba musi byc a jednak nie daje na lewo i prawo banów jak niektorym by się przydało z Piorunemm na czele :-)
 
O idealnie :) Może Waldek Kasta namówiłby kumpla po fachu :)



No i walczyłby z Tedzikiem, wiadomo, albo np walka z Nergalem, taki pojedynek subkultur :D



A tak jeszcze mi się skojarzyło a propos Kasty, zapowiedź Ryśka :



Lejdis end dżentelmen, from połzen, polend, hi is łan of de strongest polisz rapers, profeszynal fajting rekord 0-0 : Ryszaaaaaard Rychupejasolufka Andrzejewski. Kurde, to by było coś.
 
Oliwę owszem, chetnie zobaczylbym w jakiejs walce normalnej, bo jednak po to chcialy go najlepsze zespoly NHL, zeby się bil lub karal rywali brutalnie grajacych, a w NHL bojki to czesc gry, nawet tej komputerowej:)



Peja owszem, tylko, ze nie wiem jak tam z jego cardio?No i pewnie waga spora jak na wzrost...ale bojek to ma za sobą pewnie wiecej niz wiekszosc z rostera KSW, a i treningi sztuk mu nieobce.



Majdan nie tylko przepychal się z policjantami, ale kiedys uratowal flagę Pogoni, gdy Slask Wroclaw ją pociągnął z plotu ;) grajac w meczu Slask-Pogon oczywiscie...:)



Jak juz BB poruszyliscie to Janusz Dzieciol kozaka robil z siebie w pierwszej edycji ;DDD Szczerze nikt poza wymienionymi juz mi do glowy nie przychodzi za bardzo...Nie mamy zbyt wielu gwiazd TV poza politykami;] Moze pozniej cos wymysle;)
 
No Peja to byłby bardzo ciekawy pomysł, jest chyba najbardziej znanym raperem poza środowiskiem hip-hopowym poza tym trenuje judo, dostał nawet jakieś odznaczenie z rąk samego Nastuli.

A Oliwa to też byłby ciekawy pomysł, zupełnie o nim zapomniałem a przecież Polsat tak bardzo go pchał w stronę Pudziana.

Born2kill
Czekamy na dalsze propozycje ;)
 
No i dodam, ze Peję to raczej zarekomendowac moglby Uszol, ktory byl jego ochroniarzem z tego co mi wiadomo. Na Strefie Walk spokojnie mogliby jakiegos goscia Peji podstawic :)
 
Back
Top