Carlos Eduardo Rocha w UFC (UPDATE)

fusel

EFC Africa
Heavyweight


Na stronie organizacji UFC pojawił się profil Brazyliczyka mieszkającego w Niemczech Carlosa Eduardo Rochy (MMA 8-0). Oznacza to praktycznie zatrudnienie tego zawodnika przez włodarzy największej organizacji na świecie. Jednak póki co w sieci o tym cisza, jak również nic nie wiadomo na temat ewentualnego debiutu Carlosa Eduardo w UFC. Jednak najsensowniejszym wydaje się termin listopadowej gali w niemieckiej Koenig Pilsener Arena w Oberhausen. Ewentualny kontrakt Brazyliczyka z UFC oznaczać będzie brak tego zawodnika na zapowiadanej na 6 listopada gali Iron Fist 3.

UPDATE: Menadżer zawodnika potwierdził tą informację.

UPDATE 2: Wg groundandpound.de pierwszym przeciwnikiem Rochy na gali UFC 122 będzie finalista ostatniego sezonu TUFa, urodzony w Niemczech Kris McCray (MMA 5-1).

Przy okazji niemiecki serwis ogłosił przeciwnika dla najlepszego niemieckiego półśredniego Pascala Kraussa (MMA 9-0). Będzie nim również debiutujący w oktagonie, Kenny Robertson (MMA 10-0).

Carlos Eduardo Rocha w UFC (UPDATE)
 

GLF

KSW
Heavyweight
IFT utrzymuje, że zobaczymy go w Szczecinie:
"Radomski przeciwnikiem Rochy! Poznaliśmy nazwisko przeciwnika Brazylijczyka Carlosa Eduardo Rochy (8-0-0), którym będzie Robert Radomski (5-0-0) reprezentujący Silesian Cage Club z Katowic. Walka zapowiada się nad wyraz interesująco ze względu na fakt, że obaj fighterzy w dotychczasowej zawodowej karierze nie doznali smaku porażki."

P.S.
Bosy, masz możliwość potwierdzenia daty ProFight6?
 

fusel

EFC Africa
Heavyweight
GLF:
OK, dzieki, poprawilem.

Nie sadze by Rocha zawalczyl na Iron Fist. Nie ma szans. Po pierwsze jakie sa kontrakty z UFC kazdy wie, poza tym jaki ma sens walka w Polsce na tydzien przed najwazniejsza walka w zyciu.
 

GLF

KSW
Heavyweight
Też nie sądzę. Ciekawi mnie jednak czy organizator już się dowiedział, że Rocha u niego nie zawalczy ;)
 

Bosy

Slugfest / UFC
GLF – data pro fight nadal nie jest znana, jak coś się dowiem to dam znać.


btw. Rocha na pewno nie walczy na IF ale jego menago zapowiedział, że znajdzie na IF godne zastępstwo.
 
Top