Canelo vs Kovalev oficjalnie! 2 listopada

marcinos

Bellator
Middleweight
Fajnie, ze trafila sie duza walka na koniec kariery dla rosjanina, nie wiadomo na razie w jakiej wadze beda walczyc, jesli w polciezkiej, to pelen szacun dla alvareza
 
Jak najbardziej szacunek dla Alvareza.
Z tego co wyczytałem wynika, że walka odbędzie się w wadze półciężkiej o pas tejże kategorii.
Canelo wskakuje więc o dwie kategorie wyżej.
Kovalev jest bardzo dobry i ma niezłe pierd...nięcie ale Alvarez jest przekozakiem i to on jest faworytem tej walki.
Koniecznie trzeba to zobaczyć. :corn:
 
Jak najbardziej szacunek dla Alvareza.
Z tego co wyczytałem wynika, że walka odbędzie się w wadze półciężkiej o pas tejże kategorii.
Canelo wskakuje więc o dwie kategorie wyżej.
Kovalev jest bardzo dobry i ma niezłe pierd...nięcie ale Alvarez jest przekozakiem i to on jest faworytem tej walki.
Koniecznie trzeba to zobaczyć. :corn:
canelo walczyl juz w supersredniej, wiec mozna powiedziec, ze przeskakuje jedna
 
Wiem, że walczył w superśredniej. Wszedł do niej, żeby zdobyć tytuł w trzeciej kategorii wagowej i pokonał tam Fieldinga ale potem powrócił do średniej i to w niej stoczył ostatnią walkę, pokonując Jacobsa (unifikacja pasów WBC, IBF i WBA), tak więc liczą skok o 2 kategorie. :jimcarrey:
Mniejsza o to. Trzeba obejrzeć walkę, bo będzie się działo:corn:
 
Wiem, że walczył w superśredniej. Wszedł do niej, żeby zdobyć tytuł w trzeciej kategorii wagowej i pokonał tam Fieldinga ale potem powrócił do średniej i to w niej stoczył ostatnią walkę, pokonując Jacobsa (unifikacja pasów WBC, IBF i WBA), tak więc liczą skok o 2 kategorie. :jimcarrey:
Mniejsza o to. Trzeba obejrzeć walkę, bo będzie się działo:corn:
dzieki za przypomnienie, ale jestem na biezaco z boksem, chcialem po prostu przypomniec, ze rudy przeszedl do supersredniej bez jakiejs dluzszej przerwy, takze z nabraniem miesnia nie ma u niego problemu. Zastanawia mnie jednak jedna rzecz, dlaczego wybral walke z gosciem dwie wagi wyzej, mniej kasowa, niz 3 z ggg. Juz ma dosc gongow od kazacha i chce go przeczekac? kovaliov wiadomo post prime i lezy idealnie pod canelo, ktory lubi bic na schaby, a rusek specjalnie ich nie chroni.
 
Back
Top