Canal + inwestuje w MMA!

HeLLRaiseRR666

Bellator
Lightweight
PPP_8747.jpg
Dzięki wielkiej uprzejmości Karola Matuszczaka, trenera klubu Strefa Walki Poznań, który z nami pierwszymi podzielił się tą wiadomością prezentujemy wam bardzo ciekawy projekt prestiżowej stacji Canal +, która zamierza zainwestować w Polskie MMA:Otóż stacja Canal + postanowiła zainwestować w MMA!!. Idea jest taka, aby podzielić kraj na 4 regiony i z każdego z nich wybrać po 3 miasta, które będę reprezentowały dany region. Najpierw odbędą się eliminacje a więc miasta z danego regionu będą walczyć o prymat w swoim regionie, następnie zwycięskie miasta będą rywalizowały ze zwycięzcą z innej strefy ( np. strefa zachodnia z południową a wschodnia z północną). No i w końcu wielki finał. Poza samymi walkami przewidywany jest magazyn o MMA gdzie promowani byliby zawodnicy oraz wiele innych atrakcji z np. kącikiem edukacyjnym żeby ułatwić oglądanie MMA, treningami światowych gwiazd MMA itp. Wiadomo, że Canal + jest mistrzem, jeżeli chodzi o finalny produkt możemy się, więc spodziewać, że gala pokazana na ekranie będzie się prezentować bardzo dobrze. Projekt ten ma promować dużo większą rzeszę zawodników MMA niż dotychczas, stworzyć prawdziwych fanów • znawców tematu. Do współpracy zachęcam wszystkich chętnych: trenerów, zawodników, sponsorów. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu [email protected] .http://www.grapplerinfo.pl/
 
Idea walk i rywalizacji między miastami z pewnośćią może się spodobać. Liczę na to, że miasta wystawią swoich najmocniejszych reprezentantów (o ile to możliwe) i będziemy świadkami arcyciekawych rywalizacji na wysokim poziomie.
 
Właśnie przez takie projekty wzrośnie świadomość ludu o tym czym jest MMA bo nie wystarczy moim zdaniem parę razy w roku zrobić galę jak ludzie nadal nie wiedzą z czym to się je, ktoś powie, że jak będzie się chciał dowiedzieć coś o tym to się dowie z internetu a tu nie raz wychodzi po prostu zwykłe lenistwo, ludzie w ogóle nie mają świadomości ile zawodnik przygotowuje się do walki i że nie jest to tępa bijatyka co tydzień pod dyskoteką. Miejmy nadzieję, że to ruszy i to wkrótce! :-)
 
I tym sposobem mamy legane ustawki typu Łódz-Gdynia itp.Miasta wystawią swoich najlepszych kiboli i wyłonią mistrza hoolsów.Podoba się.
 
Back
Top