Cain Velasquez highlight

Puczi

Dobry człowiek
Klasycznie zarzucam gówno na cohones :) Proszę o opinie, można pochwalić, lub zjechać według uznania.
Co sądzicie o soundtracku? Dobry, czy oklepany? Chyba każdy go zna, ale w hl raczej nie widziałem.

 
dobry i w sumie bardzo pasuje, ale kojarzyc sie zawsze bedzie z Francisco Miranda!







jak kurwa Cain cudownie wcisnal ta kombinacje Nogowi, po prostu slicznie. podoba mi sie HL!
 
Mi tez pasuje ten utwor, fajny motyw z ta porazka i pokazane treningi a po tym egzekucja na JDS :-) Jak tak ogladam Caina w akcji to wydaje mi sie ze bardzo bardzo dlugo bedzie na tronie.
 
Miałem zły dzień więc chciałem zjechać według uznania jednak muszę pochwalić. Soundtracku nie znałem, mozecie mnie za to pochwalić lub zjechać według uznania.
 
Cain to bestia, mnie się hl podoba, nutke juz kiedys słyszałem w innym highlight'cie z Frankiem Mirem
 
P.S. dzięki Voranek i Mahonek za pomoc w znalezieniu walk.
EXSite skasuj to proszę, to nie jest temat na inne highlighty.

Edit: No to cieszę się, że pozytywnie go przyjęliście.
Jacare też prędzej, czy później trafi na warsztat jako mój ulubiony średni :)
 
Puczi rozjebałeś system tym trailerem :)! Super Ci to wyszło. Jakbyś się nudział mógłbyś jeszcze Souze wziąć na warsztat.
 
Dobre Puczson! Muzyka spoko, dobór akcji spoko, długość w sam raz. Miód malina.



Ps. Zrób mi hajlajt Condita, plizzzzzz
 
DOBRE.......



0.jpg
 
puczi moze tylko ja tak mam ale wlasnie przez takie wstawki ze slaba jakosc hl mi sie mniej podoba. Muzyka jak najbardziej, a poczatek 3 walki z jds jest mega do kazdego hl o Cainie
 
Kawałek kojarzący się z Mirem więc trochę minus, ale montaż bardzo dobry, też lubię motyw pokazywania wzlotów i upadków (nokaut od JDS i KD od Kongo), nie pominąłeś też epickiego staredownu z Cyganem więc ode mnie 5- :-)
 
Co to za łak? jakiś Rzelazkuez



Moze byc.



OMG teraz patrze Autora na YT PucziTheFace nosz kurwa :-)
 
OMG teraz patrze Autora na YT PucziTheFace nosz kurwa
rofl.gif
:D

dssport masz rację, ale tak czy inaczej materiałów brakowało, więc coś musiałem wstawić.
Condit też może się dorobi highlightu, tylko dobrze by było, żeby był jeszcze jakiś countdown/primetime z nim, bo będzie ciężko o przerywniki.
 
Back
Top