Był taki koleś w UFC co zakładał dźwignie na nogi

libertarianin

Oplot Challenge
Featherweight
Wiem, głupie pytanie. Wiem tylko że był biały, krępy, waga pewnie albo średnia albo lekkociężka. NIe miał dużo walk na koncie. Chyba jakoś 2 lata temu widziałem galę i Joe Rogan przed walką zaczął chwalić jego poddania dźwigniami na nogę, że ludzie się go boją itp. Oczywiście koleś wygrał dżwignią na nogę i to tak że chyba uszkodził rywala.



Tak się ostatnio zastanawiam kto to był.
 
Śmieszy mnie najbardziej nazwa tego topicu :D Jakby był tylko jeden co zakłada dźwignie na nogi :D
 
Tylko, że w UFC nikogo dźwignią na noge nie poddał. No, ale napewno był bardziej biały od pniaka:-)
 
Palhares jest latynosem, więc ani czarny, ani biały, typkowi zakładającemu temat się popieprzyło pewnie, więc nie czepiałbym się Calo. Tym bardziej, że jak wpisałem "best leg locks in mma" czy coś w tym stylu, to wyskakiwało dwóch fighterów - Pniak i Masakazu Imanari
 
Emmanuel Yarborough



Emmanuel-Yarborough.jpg
 
Śmieszy mnie najbardziej nazwa tego topicu :D Jakby był tylko jeden co zakłada dźwignie na nogi :D




Ja wiem, że nazwa śmieszna, aczkolwiek wystarczyło, żeby zawęzić grono zawodników.



To chyba był Palhares.




Palhares jest latynosem, więc ani czarny, ani biały


Dla mnie latynos może być biały, jeśli jest ... biały. Shogun Rua jest biały, Anderson Silva nie jest.
 
Nie ma wagi lekkociężkiej tylko półciężka. Może być i Palhares, Tomkowi Drwalowi przeciągnął skrętówkę więc może nawet o tą walkę ci chodziło.
 
To mógłby być Dean Lister, ale on żadnej walki w UFC nie wygrał przez dźwignię na nogę.
 
Palhares jest Brazolem , a tam mają szeroki wachlarz kolorów skóry :) Jednak Pniak jest mimo wszystko bardziej biały niż czarny , jak kolwiek to nie zabrzmi
rousimar-palhares.jpg
 
Back
Top