Bukmacherskie wypominki

spontan

ONE FC
Super Heavyweight
Koledze z forum nie wszedł typ, przejebał kasę u bukmacherów? Chcesz wyśmiać (oczywiście po walce) czyjś typ?
Tak to miejsce dla Ciebie. Tu możecie sobie pisać swoje wyjęte z pizdy frustracje a resztę tematów zostawcie w spokoju.

Nie będę nikogo oznaczał bo każdy wie co jest 5 . ELO
 
Oczywiście nic personalnie do Ciebie tylko @Evo mnie cisnął z przelewem a innych już nie.
Jak Kasjo ,,przegrał” z Normanem to mogłem napisać ze nie wpłacam tych 5 dyszek bo był wałek ale wiadomo ze chodzi o coś innego w tych zakładach i przelałem.
Tu kurwa drugi zakład zawieramy a Evo mnie ciśnie czy już wysłałem itp a innych nawet nie pytał czy wysłali.
 
Oczywiście nic personalnie do Ciebie tylko @Evo mnie cisnął z przelewem a innych już nie.
Jak Kasjo ,,przegrał” z Normanem to mogłem napisać ze nie wpłacam tych 5 dyszek bo był wałek ale wiadomo ze chodzi o coś innego w tych zakładach i przelałem.
Tu kurwa drugi zakład zawieramy a Evo mnie ciśnie czy już wysłałem itp a innych nawet nie pytał czy wysłali.
Ja to się śmieję z tego tematu.

Co do @Evo to my już tu w pewnej honorowej grupie już tyle zakładów charytatywnych zawarliśmy i rozliczyliśmy, że każdy każdemu ufa :fjedzia:
 
  • Like
Reactions: Olo
Oznaczam siebie @Evo jako naczelnego hejtera.
Strzeżcie się, bo będę was oznaczał na bieżąco!
 
  • Bones
Reactions: Olo
Back
Top