Brock Lesnar w nowej grze THQ WWE' 12 :)

HeLLRaiseRR666

Bellator
Lightweight
funny-sports-pictures-brock-lesnar-haz-belt.jpg
TMZ spoke with White, who told us, "I love WWE and I have nothing but love Vince McMahon -- I'm totally OK with Brock being in the game.":-)http://www.tmz.com/2011/10/10/brock-lesnar-wwe-video-game-ufc-vince-mcmahon-dana-white/?adid=rr_tmzsports#.TpPs3ZtTfv9418811825.gif
 
Co do Brocka w grach, to strasznie mnie irytowała jedna rzecz w ufc undisputed 2010. Brock miał tam tak mocne ciosy, że w praktyce miał najlepszą stójkę w heavy weight, wystarczyły dwa trafienie i zamroczenie gwarantowane.
 
Highlander zgadzam się z tobą Brock w UFC 10 to prawdziwa maszyna nie do zajechania.Co do tematu pisałem już o tym wcześniej.
 
No raczej, obalenia miał chyba lepsze od GSP i najwyższe w całym UFC 2k10. Stójka o dziwo tylko o kilka punktów mniejsza od Dos Santosa i siła większa od Carwina.


A tak patrząc na te zdjęcie. Widać chłopak ma dobre geny, że ma takie mięśnie :-), szkoda, że w UFC coś mu zmalały.
 
Jego stójka niby kilka punktów gorsza od Juniora, ale siła ciosów tak duża, że w praktyce Brock miał znacznie lepszy boks niż JDS. Trochę z tymi przegięli u niego w tej grze :)
 
Trzeba niwelować wysokość statów dobrym doskokiem i kontrą ;) a najlepiej go obalić albo nim rzucić ( w końcu to gra, na żywo byłoby to cięższe:D), i poddac:PNie uważam by coś strasznego się stało, że go wzięli do gry, a Dana to pewnie sam wychowywał się na WWF-->WWE, więc i Vince'a kocha;)
 
Back
Top