Brakujące ogniwo między Sappem a Thompsonem

Szczerze mówiąc to Ambriz jest nudnym zestawieniem lepiej dać jakiegoś stójkowca ( nie koniecznie dobrego ale żeby chociarz dawali miernych tych przeciwników a nie takich którzy są jak Sapp)
 
Giant Silva nie walczył od 2006 r. i ma rekord 2-6 :-) nie ośmieszajcie Pudziana takimi zawodnikami
 
Kolejny freak po Sappie to będzie strzał w stopę bo ludzie oczekują od Pudziana jakiegoś poziomu sportowego.
 
@Hightower



No wlasnie jest pełno zawodnikow pomiedzy nimi a wiekszosc uwaza ze sa za silni dla Pudziao więc c'mon ...zestawmy wreszcie z zawodnikiem MMA który aktualnie walczy ( nie pada po niewidzialnych ciosach ) i nie ma minusowego rekordu i zweryfikuje to Pudziana. No tak Thompsona nie przeszedl, ale na 3 walke nie zanosi się więc szukamy innego.
 
Tykersky:



No to się w gruncie rzeczy zgadzamy. Tyle, że ja bym Twoje ostatnie zdanie dokończył "innego, ale nie mocniejszego" :)
 
Hong Man Choi :) Dayman Lake (przegrał z Omielanczukiem w walce o pas Bushido), Dmitry Poberezhets(remis z Omielańczukiem),Jorgen Kruth (tylko dlatego że wygrał z Kawaguchi, tak naprawde nie znam tego zawodnika i nie wiem na co go stać), Soa Palelei (wygrał z Kawaguchi i ostatnio z Bob Sappem), Carter Williams(może rekord nie zachwyca, ale dla Pudziana taki zawodnik może się okazać trudnym ja Kawaguchi).







Może zawodnicy nie są sławni jak Bob Sapp czy Erick Esch ale wolę zobaczyc dobrą walke i dłuzszą, Pudziana z którymś z tych zawodników niz trzecią walke z DVD albo z zawodnikami sławnymi którzy najlepsze lata mają juz za sobą.







PS . Z tym Hong man choi to żart:)


@Malymaja



Innej opcji nie widzisz, a ja widzę kilka Twoich innych opcji. Zdecyduj się.
 
Jednak po dłuższym przemyśleniu tego tematu, stwierdzam że Dayman Lake moim zdaniem to najlepsza opcja dla Pudzian, tak wiec inni przeciwnicy których wczesniej wymieniłem juzsie nie licza, prócz Lake.
 
Back
Top