1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

brak sił, zmeczenie, wyczerpanie

Discussion in 'Suplementacja i Odżywianie' started by curtis-07, Sep 18, 2012.

1. curtis-07

curtis-07 Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    25
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Kaczka wyjdz mi stąd prosze!

2. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,045
    Punkty:
    3,790
    Pisałem serio - nie bierz wszystkiego do głowy i daj sobie spokój z lekarzami.

3. Fresh

Fresh UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,531
    Zdobyte Lajki:
    5,668
    Punkty:
    1,790
    Mam pytanie jak sie czułeś przed zaczeciem treningów ? Opisane przez Ciebie obiawy występowały wcześniej ? Problemy o których piszesz mogą pojawić się w trakcie trwania wielu chorób, mogą występować przy mnóstwie schorzeń i bakterii, są one jedynie oznaką pracy systemu immunologicznego, który próbuje się bronić. Można jedynie spekulować przed czym tak naprawde Twój organizm się broni, jedną z możliwośći jest bolerioza - czasami choroba nie objawia się charakterystycznym rumieniem wędrującym a wtedy ciężko ją zdiagnozować.

4. GSP91

GSP91 Shark Fights
    Middleweight

Komentarze:
    1,282
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Ja stawiał bym raczej na któryś z czynników takich jak:

-zła dieta

-zły sen (za krótki, bądź nieregularny np w przypadku pracy na 3 zmiany)

-brak witamin lub niedobór którejś z podstawowych jak np magnez

-stres

5. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,045
    Punkty:
    3,790
    A ja na jeden: HIPOCHONDRIA

6. Painkiller

Painkiller KSW
    Lightweight

Komentarze:
    5,242
    Zdobyte Lajki:
    349
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Wałbrzych
    Home Page:
    ten temat powinien się nazywac "porady Dr. Quinn"

7. albert

albert Oplot Challenge
    Welterweight

Komentarze:
    75
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    przetrenowac sie jest wbrew pozorom bardzo latwo. Jesli ktos codziennie pracuje, do tego silka, treningi walki i niedobory snu to o stan przetrenowania i oslabienia bardzo latwo. Ja musialem ograniczyc liczbe treningow w tygodniu bo 2x silka, 2x parter i 1x stojka przy pracy do wieczora codziennie doprowadzily do kontuzji i wlasnie ciezkiego oslabienia organizmu. Zalecane jest wtedy przerwanie treningow, a zamiast tego spanie i jedzenie odpowiednich produktow w odpowiednich ilosciach. Potem mozna stopniowo wracac do rytmu i rezimu treningowego, pamietajac o regeneracji i diecie oraz jak koledzy wspomnieli, suplementacji.

8. tomano

tomano Brutaal
    Light Heavyweight

Komentarze:
    586
    Zdobyte Lajki:
    82
    Punkty:
    1,790
    Nie martw sie autorze, to pewnie chlonniak wezlow chlonnych. Da sie wyleczyc, a objawy pasuja jak ulal.

9. curtis-07

curtis-07 Oplot Challenge
    Lightweight

Komentarze:
    25
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Dzieki za sensowne komentarze...co do diety to tak jak wspomniałem jem raczej zdrowo i tresciwie, sen raczej ok ( regularny i głeboki ), co do boreliozy to juz sam nie wiem , bo na wakacje chodziłem czesto do lasku z psem pobiegac albo porozciagac sie i znalazłem kiedys kleszcza u mnie ( a było tego chujstwa w tym roku pełno- u psa wyciagnełem po jednym takim wyjsciu do lasku 8 sztuk :/ )... Stawiem albo na jakies wirsy, albo chorobe...brak witamin chyba tez nie bo jem a tabletkach juz dłuzszy czas plus to co w warzywach, owocach...No i stres, bo zyje ostatnio w duzym stresem powodowanym brakiem pracy no i kasy...chodze na treningi ale nie sprawia mi to przyjemnosci, chodze zeby nie odpuscic i nie sie nie poddac liczac ze jednak minie mi to shit całe...

Share This Page