Boxing Night 14

Aliibaba

PRIDE FC
Lightweight
Żółta Kartka
Jak myslicie dojdzie do tej gali, ktora organizuje legenda polskiego trashtalku Marcin Najman?
Poki co walczy na niej Hallmann i Ziolkowski, wiec robi sie ciekawie, gala na stadionie, moze rekord KSW uda sie pobic.
Ja przeczuwam kleske i odwolana gale, ale zawsze warto to uwiecznic odpowiednim tematem.
1(5).jpg
 
Myśle że się odbędzie ale na pewno nie pobiją rekordu;d ksw.Jak połowe stadionu zapełnia to będzie sukces
 
Myśle że się odbędzie ale na pewno nie pobiją rekordu;d ksw.Jak połowe stadionu zapełnia to będzie sukces
W sensie 30 tyś ludzi? Niestety, ale małe szanse że będzie chociaż 13-14 tysięcy SPRZEDANYCH biletów, choć za zakontraktowanie płetwy szacun dla Najmana.
 
ja sie zdziwie jak w ogole ta gala sie odbedzie, Najman tam cos wypisuje i ma 5 lajkow pod postami XDDD
 
A tu akurat się mylisz, bo Najman już od dawna organizuje gale i działa jako promotor, i to akurat znacznie lepiej mu wychodzi niż boksowanie. ;)
tylko co to za gale byly, na 200 osob?
teraz wystrzelil z narodowym XDDD
 
Co najwyżej może przyjść jakieś 15- 20 000. Dużo zależy od ceny biletów, możliwość wygwizdania Najmana czy też naubliżania mu z trybun za 15 zł, to dla niektórych może być kusząca propozycja. Zapewne większość przyjdzie dla po prostu dla jaj, bo nie będą mieć planów na piątkowy wieczór.
 
Szpilka - Zimnoch i 25-30k zejdzie
poki co nazwiska mocne, ale zestawien dobrych nie ma
Szpilka vs Izu by sie sprzedalo dobrze, ale to odpada, Najman nikogo, Wach tez nikogo, a Hallmann to dwa bilety moze sprzedac co nawyzej
 
poki co nazwiska mocne, ale zestawien dobrych nie ma
Szpilka vs Izu by sie sprzedalo dobrze, ale to odpada, Najman nikogo, Wach tez nikogo, a Hallmann to dwa bilety moze sprzedac co nawyzej
Dwa bilety ale to jak wystawi na olx
 
Niby 10 tysiecy, zaglądam czasem jak te bilety schodza i mysle ze zejdzie nie wiecej jak 15 tysięcy, czyli chujnia totalna. Ktoś będzie nieźle w plecy po tej gali $$$
 
Nikt nie będzie w plecy, bo jak się coś finansuje z państwowych pieniędzy to nie ma ciśnienia na domknięcie budżetu.
Czyli wszyscy jesteśmy w plecy, a nawet biletów nie mamy:fjedzia:

Tak myślałem, żeby jechać, a widzę, że jeszcze dopłacę za to co już zapłaciłem:frankapprove: W ogóle to górne sektory chyba są wyłączone ze sprzedaży, więc pewnie nie wynajęli całej przestrzeni i pokombinowali.
 
Skąd masz info że państwo ma wkład pieniężny w te gale, oprócz tego ze tvp będzie ją transmitowało?
 
Gala fajna. Warto iść zobaczyć. Póki co trzymać kciuki a krytykować dopiero jak nie wyjdzie.
Im więcej takich wydarzeń, tym lepiej.
 
Zajebisty plus że ostatecznie cała gala do obejrzenia na tvp bez żadnego ppv całkowicie za free :OK:

Jest już pewne, że Narodowa Gala Boksu zostanie na żywo pokazana na antenach Telewizji Polskiej. O transmisji z imprezy, która odbędzie się 25 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie TVP poinformowała na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Głównym wydarzeniem gali w stolicy będzie walka Mariusza Wacha z Amerykaninem Erikiem Moliną, który dwa lata temu znokautował Tomasza Adamka. Wach przygotowując się do tego występu sparuje m.in. z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej Tysonem Furym.

Na Narodowym wystąpią także m.in. Artur Szpilka, który zmierzy się z Dominikiem Guinnem, Izuagbe Ugonoh, którego rywalem będzie Fred Kassi oraz mistrzyni świata WBC wagi super półśredniej Ewa Piątkowska. Galę będzie można obejrzeć za darmo także w internecie na stronie Sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport.
 
Zajebisty plus że ostatecznie cała gala do obejrzenia na tvp bez żadnego ppv całkowicie za free :OK:

Jest już pewne, że Narodowa Gala Boksu zostanie na żywo pokazana na antenach Telewizji Polskiej. O transmisji z imprezy, która odbędzie się 25 maja na stadionie PGE Narodowym w Warszawie TVP poinformowała na swojej oficjalnej stronie internetowej.

Głównym wydarzeniem gali w stolicy będzie walka Mariusza Wacha z Amerykaninem Erikiem Moliną, który dwa lata temu znokautował Tomasza Adamka. Wach przygotowując się do tego występu sparuje m.in. z byłym mistrzem świata wagi ciężkiej Tysonem Furym.

Na Narodowym wystąpią także m.in. Artur Szpilka, który zmierzy się z Dominikiem Guinnem, Izuagbe Ugonoh, którego rywalem będzie Fred Kassi oraz mistrzyni świata WBC wagi super półśredniej Ewa Piątkowska. Galę będzie można obejrzeć za darmo także w internecie na stronie Sport.tvp.pl oraz aplikacji mobilnej TVP Sport.
jak chcą robić więcej gal to ma sens, ale na tej geli na pewno stracą srogie miliony
 
jak chcą robić więcej gal to ma sens, ale na tej geli na pewno stracą srogie miliony

Tym niech się przejmują ci co zainwestowali swój hajs w ten projekt , patrząc na niektóre nazwiska zawodników, annoucera w postaci samego Buffera, E.Górniak itd to myślę że za drobniaki to by raczej nie wystąpili w tym przedsięwzięciu , jak na tym wyjdą to nie mam pojęcia :fjedzia: może być tak jak mówisz że utopia na tym gruby hajs , chyba że są w ten projekt zaangażowani sami idealiści którzy chcą pokazać że boks w Polsce nie umarł , ma się dobrze i chcą to pokazać szerszej publiczności .
Ja nie przewidywałem wykupienia ppv na ten event ale skoro będzie ogólnodostępny to się z chęcią obejrzę przy jakimś piwku, choć nie wiem czy nie trzeba będzie kupić transportera jak Najman powiedział że mają czas antenowy do 01:15 a startują 16-18 :lol:
 
Back
Top