Borys czwartym Polakiem w turnieju.

Bodzio44

Jungle Fight
Welterweight
www.konfrontacja.com

Znamy personalia trzech reprezentantów Polski, którzy wezmą udział w turnieju wagi lekkiej na czternastej gali „Konfrontacji Sztuk Walki”, która już osiemnastego września odbędzie się w łódzkiej hali „Arena”. Dziś pragniemy ogłosić imię i nazwisko czwartego wojownika, który będzie w tym turnieju bronić biało-czerwonych barw.

Pochodzi z Poznania i ćwiczy w tamtejszym klubie Gameness pod okiem trenerów Jarosława Zjeżdżałki, Andrzeja Kościelskiego i Sebastiana Dreli. Ma dwadzieścia jeden lat i już dwanaście zawodowych Falk w formule MMA. Bez wątpienia jeden z obiecujących fighterów wszechstylowej walki wręcz w naszym kraju. Tym zawodnikiem jest Borys Mańkowski.
Zawodowe starty w mixed martial arts rozpoczął dwa lata temu. Wcześniej stoczył zaledwie cztery pojedynki amatorskie. Zapaśnik stylu wolnego z wieloma sukcesami. Aktualny Mistrz Polski w grapplingu i brązowy medalista Mistrzostw Polski w submission. Młodość, waleczność i determinacja będą jego głównymi atutami w silnie obsadzonym turnieju. W mniemaniu wielu osób okazać się może „czarnym koniem”. Jak będzie? Zobaczymy osiemnastego września na gali KSW14.
 
no i git, mamy 4 topowych zawodników w turnieju :) każdy z nas liczył, na pierwszą 5, ale druga 5 też daje radę :)
 
Back
Top