Boks

3 dobre gale w sobote+ z piatku na sobote byb 27
1080x360

Tez mnie to zastanawia, chłop ma tyle pieniedzy ze by mogl sie upadlać w swojej willi badz na karaibach a tutaj gosc pije do odcinki w jakiejs melinie w UK i wyprowadza go emerytowany Zdzisiek który dorabia na ochronie. Smutne.
Tyle o rodzinie a tutaj pokazuje się tata dzieciom pięknie...

former flyweight world champion...
former super bantamweight world champion...
former featherweight world champion...
former super featherweight world champion...
former lightweight world champion...
former light welterweight world champion...
and reigning, defending WBO welterweight champion of the world :antonio:

Zajebiście się tego słuchało.

Dobra poprawka według artykuły cytowanego do posta

nie planują w pełni ich wykupić, tylko solidną część udziału żeby mieć sporo do powiedzenia co do ich funkcjonowania

czyli jak przejęcie kontroli ale mniej kontrowersyjne :beczka:
Ciekawe czy jest tam jakiś limit inwestycyjny? Być może plotki o bogactwie rodziny królewskiej i prawdziwych bogaczach tego świata poza listą Forbes to prawda…

Aktualnie sprawiają wrażenie gracza bez limitu finansowego.
Według informacji to szacowany majątek rodziny królewskiej wynosi 1,4 biliona $ :eddieconspiracy:

Ciekawe czy jest tam jakiś limit inwestycyjny? Być może plotki o bogactwie rodziny królewskiej i prawdziwych bogaczach tego świata poza listą Forbes to prawda…

Aktualnie sprawiają wrażenie gracza bez limitu finansowego.
Według informacji to szacowany majątek rodziny królewskiej wynosi 1,4 biliona $ :eddieconspiracy:
Wydaje mi sie że nie ma bo coraz śmielsze akcje

Nawiązali współpracę z UFC, dali nowe życie dla boksu, inwestują w piłkę nożną. Brzmi jak początek dominacji. Przynajmniej w sporcie nadchodzą dobre czasy.
Wiem że nie "prawdziwy" sport ale WWE też próbowali kupić

się dziwię że jescze nie wykupili jakiegoś teamu z NFL czy NBA (z tego co wiem przynajmniej)

Wiem że nie "prawdziwy" sport ale WWE też próbowali kupić

się dziwię że jescze nie wykupili jakiegoś teamu z NFL czy NBA (z tego co wiem przynajmniej)
WWE bardzo duży potencjał marketingowy. Należą do jednej firmy TKO Group wraz z UFC. Wydarzenia w Rijadzie pewnie są kwestią czasu.

Na NFL, NBA i MLB także pewnie przyjdzie czas.

WWE bardzo duży potencjał marketingowy. Należą do jednej firmy TKO Group wraz z UFC. Wydarzenia w Rijadzie pewnie są kwestią czasu.

Na NFL, NBA i MLB także pewnie przyjdzie czas.
Araby negocjowali w tym samym czasie co Endeavor.

a WWE już parę dobrych lat robi gale w Arabii Saudyjskiej, chyba dostają 50 milionów za pojedyncze show

Jezeli to wypali to boks ponownie zaora mma. Tak czy inaczej bokserzy i eventy pięściarskie wypadają lepiej niz ufc ale to by byl gwozdz do trumny.
Może tak być. Turki podpisał także współpracę z UFC. Nie wiem jaka ma być forma i zakres tej współpracy, ale może pozytywnie wpłynie to także na MMA.

Może galę w Rijadzie i lepsze zarobki dla zawodników?

Boks znowu wygrywa z MMA. Finansowo to już przepaść w topie.

Jezeli to wypali to boks ponownie zaora mma. Tak czy inaczej bokserzy i eventy pięściarskie wypadają lepiej niz ufc ale to by byl gwozdz do trumny.
Może tak być. Turki podpisał także współpracę z UFC. Nie wiem jaka ma być forma i zakres tej współpracy, ale może pozytywnie wpłynie to także na MMA.

Może galę w Rijadzie i lepsze zarobki dla zawodników?

Boks znowu wygrywa z MMA. Finansowo to już przepaść w topie.
Szkoda ze nie ma żelaznego eksperta od twierdzenia że boks umiera

Back