Boks

od 14 w sobote kovaliov-yarde
https://www.1tv.ru/sport/boks-na-pervom/boks-boy-za-titul-chempiona-mira-sergey-kovalev-entoni-yard

w piatek na wazeniu ponoc roy jones jr ma troche porapowac lol
RzxVm2gsdfs.jpg

calkiem mozliwe, ze transmisja bedzie na tym kanale a jak nie to na tym linku na gorze bedzie wszystko smigac
 


cos czuje, ze kovalev dostanie niezłe lanie w sobotę


Wszystko zależy od tego ile wódy w siebie wlał Krusher bo w normalnych okolicznościach to Yarde idzie szybko spać, pod względem skilla to nawet nie ma co porównywać, różnica klas, Yarde nie prezentował się wybitnie z rywalami 3 klasy gorszymi od Kacapa.
 

"Dla nich walki z 3-ligi HW są starciami gigantów". Powiedział gość, który swoje gale buduje na starciach słabiaków i staje na głowie, żeby usprawiedliwić ostatnie osiem porażek z rzędu rywala jakiegoś Parzęczewskiego czy Wierzbickiego. Boras już zapomniał najwyraźniej jak ściągał Haumono i wmawiał wszystkim, że to właściwie szeroka czołówka HW :DC:

Generalnie to lubię słuchać MB, bo ma często ciekawe spostrzeżenia, ale jak czasem "prostemu chłopakowi z Dębicy" słoma z butów wyjdzie to :siara:
 
nieźle walczył, ale spodziewałem się że spuchnie w drugiej fazie. Gościu pierwszy raz wyszedł za szóstą runde, gdyby miał ze dwie 12 rundowe walki zrobione, może by skonczył Kowala dołami w końcówce, nie kumam czemu przestał je bić po 8 rundzie w której prawie przełamał ruska :confused:

Swoją drogą mudżyn z kornera Kruszera dobrze go podszedł bo kacap ruszył w 9 jak dziki. Mcgirt powiedzial ze go podda jak znowu coś takiego odpierdoli jak w 8 :waldeklaugh:
 
Jezus: Szpilka z 200 tys. followersów stracił na fb po powrocie.

Teraz to już tylko jak najszybciej money fight z Diablo będzie musiał zrobić
 
Back
Top