Boks: Wach - Klitschko jeszcze w tym roku?

Madman

Bellator
Welterweight
Mariusz_Wach_Wach_duzo_5364811.jpg




Jak informuje portal bokser.org do obozu Mariusza Wacha wpłynęła oferta walki z młodszym z braci Kliczko. Starcie miałoby odbyć się w listopadzie bieżącego roku, jak mówią menedżerowie Polaka na przeszkodzie może stanąć tylko nieodpowiednia propozycja finansowa. - Podejmujemy ofertę obozu Władimira Kliczki i sądzę, że raczej na pewno doprowadzimy do tej walki w listopadzie. Na przeszkodzie mogą stanąć jedynie czynniki natury finansowej. Jeśli K2 zaproponuje nieodpowiednią z naszej perspektywy sumę pieniędzy, wtedy spokojnie poczekamy w kolejce pretendentów do mistrzowskich pasów braci Kliczków - stwierdził promotor Wacha.
 
Mnie cieszy przede wszystkim to, że Polacy w końcu są doceniani i dostają walki o pasy prestiżowych organizacji, może dlatego że Kliczko to Ukrainiec i tak trochę przychylniejszym okiem spogląda na Polaków, w końcu to byłby już nasz trzeci rodak walczący z którymś z braci Kliczko.
 
Bracia walczą w Niemczech, gdzie jest sporo Polaków gotowych kupić bilety. Sporo osób mogłoby przyjechać na taką walkę z Polski.
 
Nie są doceniani tylko Wach pasuje pod Kliczke nie jest stary nie przegrał jest duży i do tego nie ma nazwiska więc kasy dużo nie będą musieli mu dawac.



A zawsze jakoś wypromują wacha ,że niby wielki kolos z polski wyjdzie po kase i dostanie lanie.



Zamiast poczekac z 2 -3 lata i przygotowac się na maksa to odrazu rzucają się w przepaśc...



Szkoda mi najbardziej Wacha bo on był tylko po to żeby jego promotor mógł na nim zarobic.Nie pokonał nikogo z pierwszej setki ,a jego promotorzy mają wtyki dobre i załatwili mu już teraz walke o pas bo więdzą ,że z niego nie ma mistrza.
 
Moim zdaniem za wcześnie dla Wacha, on mógły najpierw zawalczyć z kimś pokroju Samuela Petera albo Dereka Chisory.



A najlepszym zestawieniem byłaby walka a Anglii z Tysonem Fury.
 
Nie oszukujmy się, że Wach kiedykolwiek będzie gotowy na Kliczkę. Jest szansa zarobić dobre pieniądze i zdobyć popularność to niech Mariusz korzysta.
 
A tylko czekam aż Szpilka zbierze trochę doświadczenia i poprawi obronę... To jest moim zdaniem facet, który jest w stanie zabrać paski Władkowi czy ten tytuł WBC Witalijowi...



EDIT: Zgadzam się z Tensem, te 2-3 lata nic by Wachowi nie dało, skoro pojawiła sie oferta to powinien z niej skożystać, bo niewątpliwie poprawi mu ona finanse a i podniesie jego rozpoznawalność.
 
@up


Porównując Adamka do Wacha - ten pierwszy już najmłodszy nie jest, więc walke z Kliczkami musiał brać. Ten drugi chce skorzystać z okazji, póki jest. Oczywiście nie sądze, by Wach wygrał pojedynek z Ukraińcami. Finansowo, też opłaca się to dla Kliczków.
 
Rozumiem, że efektowne nokauty robią wrażenie nawet kiedy za rywalów ma się kelnerów, ale czym Cię Szpila tak zachwycił?
 
Waga ciężka zeszła na psy Kliczko biorą drewno Wacha żeby nie było ,że walczą z "małymi ciężkimi".



Z Szpliki więcej może byc niż z Wacha to jest pewne ,ale narazie nie ma co gdybac.



Jest wielu innych bokserów którzy mają wiekszą szansę wygrac z Kliczką ,ale nie są wogule znani.
 
Wyczyścili wagę ciężką, a z kimś walczyć trzeba. Został jeszcze tylko wieczny prospekt Powietkin, któremu nie pali się do walki z Kliczkami.
 
Jest szybki i ma zajebiście mocny cios, ten przedostatni rywal to nie był jakiś kelner tylko facet z rekordem 8-0, wiem, wiem rekordy w boksie są sztucznie napompowane ale facet nie przyjechał tu tylko po pieniądze on liczył na wygraną (no chyba że Wasilewski zapłacił mu takie piednądze, że ten przestał się martwić o swój rekord) a padł po pierwszym ciosie, poza tym warunki fizyczne Artura pozwalałyby mu walczyć z Kliczkami - jest wysoki, szybki i ma mocny cios o czym wspominałem, czego chcieć więcej. Haye ma mocny cios ale nie pokonał Kliczki bo brakło mu wzrostu i zasięgu, który Szpila posiada, wiadomo że teraz nie jest gotowy na walkę z Ukraińcem ale ten chłopak ma 22 lata, poczekajmy...
 
Szpila jest zdaje się 5 centymetrów niższy od Władka, z zasięgiem nie wiem dokładnie bo nigdzie nie znalazłem informacji na ten temat.



Ale mocno wierzę w tego chłopaka, za kilka lat on wszystkim pokaże... :-)
 
Mam nadzieję, że to tylko plota, ew. że te warunki finansowe przeszkodzą . Ludzie, Wach to nie jest zawodnik gotowy na Titleshota ! Kiedyś - na pewno, i będę 3mał za niego kciuki, ale obecnie jedynym zawodnikiem z Polski, który może zagrozić braciom Klitschko jest Adamek . Jednak uważam, że takim PRAWDZIWYM zagrożeniem dla Klitschków jest w tej chwili Tyson Fury, po tym jak pokona Chisorę .
 
Szpilka ma troche skrzywiony kręgosłup już dużo na ten temat było mówione i napewno nie ma 193 tylko coś nie wiele więcej jak Adamek.



Tyson Fury jest na poziomie trochę wyższym niż Wach ,ale on ma koło 5% na wygranie z Władem.Gorszego zawodnika dawno nie widziałem w top 10.
 
Było wielu puncherów na początku kariery, którzy nokautowali rywala za rywalem, aż do pierwszego poważnego testu, gdzie okazywało się, że wcale nie biją tak mocno np. kreowany na następce Tysona Briggs. Szpilka do najszybszych w ciężkiej nie należy. Fakt jest młody, ale i cały czas jeszcze surowy technicznie. Szczęka i wytrzymałość to też zagadka. Warunki fizyczne jak na obecne czasy w wadze ciężkiej też przeciętne. Chlopak ma talent, ale dzisiaj to Haye jest o kilka klas lepszym bokserem nie mówiąc o Kliczkach i nie ma, co myśleć o jego walce o mistrzostwo świata, bo do takiej nigdy może nie dojść.
 
Ale jaja :O? Ale czyżby nie za szybko ? Nie daję zbyt dużych szans Wachowi , chociaż kto wie , a leszczem nie jest , moim zdaniem ma większę szanse niż Sosnowski z Witalijem
 
@Tar-Ellendi



No nie wiem, czy Fury jest taki słaby .Wład się wypowiadał o nim w superlatywach .
 
Wiesz jak to jest z bracmi Kliczko oni ciągle komplementują swoich przeciwników żeby ich trochę podpromowac i zmienic im renome.



Bo jak wyjdzie taki Wach do Kliczki to wszyscy co się znają wiedzą ,że Mariusz to nie te progi ale oni i tak wmówią niedzielnym kibicom że dla nich Wach to prawdziwe wyzwanie.



Gdyby braci mowili ,że Wach to dla nich leszcz albo rozgrzewka to nikt by tego nie oglądał a tak powiedzą ,że jest nie pokonany olbrzym z Polski.
 
Masz rację, tylko mi nie o to chodzi . Zdaję sobie sprawę, że Kliczkowie ZAWSZE będą się wypowiadali w pozytywny sposób o swoich przeciwnikach, tylko zauważ, że Fury nic o sobie nie krzyczy ( bynajmniej w porównaniu do takiego Chisory ) . Chisora mówił, że wygra potem stoczy jeszcze jedną walkę i będzie Title Shot, a Fury nic nie prorokował i wygrał . A Kliczko opisuje Furyego dokładnie ( chodzi mi o to, że jest w stanie wymienić pozytywne cechy zawodnika i to ne są pierdoły ), czego o Peterze, Austinie i Chambersie nie mówił ...
 
Wach w starciu z Kliczką ma ok. 30% szans, ale przynajmniej zarobi jaką sześciozerową sumę i będzie mógł dalej spokojnie się rozwijać. Także starcie Wach vs Klitschko jak najbardziej ;)
 
http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=26260:wach-vs-kliczko-jeszcze-nie-teraz&catid=1:latest-news



Dziękujemy, pozamiatane


PS: Tak przy okazji, nasz "niepokonany wojownik MMA" znowu nie zawalczy. Tym razem odwołali mu walkę bokserską.


 
KSW Extra 3
Luty

Kamil Bazelak vs. Fedor Emelianenko
Heavyweight bout

Kamil Bazelak vs. Alistair Overeem
Heavyweight bout

Kamil Bazelak vs. Jon Olav Einemo
Heavyweight bout

Kamil Bazelak vs. Valentijn Overeem
Heavyweight bout

:-)
 
Back
Top