Bohaterowie Kanady walczą: Georges vs. “Big” Georges!

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks

Nadszedł dzień na który czekała cała Kanada. Dwaj bohaterowie tego kraju spotkają się w bezpośrednim starciu żeby raz na zawsze wyjaśnić sobie prawa do używania ksywki Georges!.  Mistrz UFC w wadze welterweight, Georges St Pierre w grapplerskim pojedynku zmierzy się z legendą Edmonton Oilers obecnie bijącym ludzi dla klubu Montreal Canadiens, 122 kilowym hokeistą Georgesem Laraque:
Do walki dojdzie w klubie St Pierra, Tristar Gym w Montrealu, i zostanie pokazany w TV podczas programu Off The Record na kanale TSN

“Najpierw sprawdzimy się w zapasach, ponieważ on myśli że bez problemu sprowadzi mnie na ziemię, a ja wierzę że to samo zrobię z nim” wytłumaczył St Pierre.

Na lodowisku nigdy bym do niego nie wyszedł, wiem że pokonałby mnie z łatwością, ale na ziemi nie mam żadnego problemu.”

St-Pierre waży obecnie 190 funtów, podczas gdy waga Laraquesa waha się w okolicach 270 funtów, coś co wg twardziela z NHL ma zadziałać na jego korzyść.

“Wydaje mi się że przez różnicę wagi, GSP będzie miał dużo problemów” powiedział Laraque. “Mam zamiar go podnieść i walnąć nim o matę”

Problemem Laraque jest to że wierzy w to że jestem jak konserwa z pomidorami którą możesz złapać jak w markecie i zrobić z nią co zechcesz” odpowiedział St-Pierre. “Przekona się że to nie jest takie łatwe”

Bohaterowie Kanady walczą: Georges vs. “Big” Georges!

Yagiel

UFC
Lightweight
nie czaje, umowa UFC zezwala GSP na start w innych zawodach ?

To czemu Fedorowi nie zezwalali by na starty w m.in sambo ?

Wojtassio

Jungle Fight
Light Heavyweight
ehehehe, czego to teraz ludzie nie wymyślą
icon_wink.gif

tsatsiki

WSOF
Featherweight
Na lodowisku nigdy bym do niego nie wyszedł, wiem że pokonałby mnie z łatwością

ja jednak postawiłbym na Lil Żorża i zwycięstwo przez skrętówke na łyżwie lub połamanie kija!

kickboxing

Brutaal
Light Heavyweight
Yagiel przeciez to tylko dla zabawy jest zorganizowane to nie jest zadna walka tylko pokazówka

DeXx

Shark Fights
Featherweight
BTW: wiecie może kiedy dokładnie się ta "walka" odbędzie? Nie wiem kiedy zacząć szukać jakichś filmików w necie ;)

Zapomniałem dodać: This hokey playah won't be able to 'andle the riddum.

MMaciek

Maximum FC
Welterweight
Jak to powiedział Mamed Pudzianowi "te małe pipki mocno biją".
GSP poskłada dużego Zorża bez problemu

jurass

BAMMA
Bantamweight
haha
GSP to kozak
direct link (z serwisu co Mad podal)
http://www.megavideo.com/?v=SA3B0KA1

Nilg

PRIDE FC
Welterweight
bardzo fajnie, że coś takiego robią na luzie. Lubię takie współzawodnictwo sportowców w innej dyscyplinie np na imprezach charytatywnych