Blogi

Batman

Legacy FC
Heavyweight
W tym temacie można wstawiać nasze blogi oraz blogi znanych osób, ponieważ często w newsach się gubią a bywają ciekawe.



Zacznę od siebie i mojego pierwszego wpisu.



Strona jeszcze do zrobienia, ale z czasem.



http://mmataleao.wordpress.com/
 

Batman

Legacy FC
Heavyweight
Lugasek. Nigdy nic podobnego nie robiłem, muszę się z tego typu stronami "oswoić" Myślę, że z czasem będzie coraz lepiej :)
 

Batman

Legacy FC
Heavyweight
http://mmataleao.wordpress.com/2013/11/29/przed-gala-m-1-challenge-44-battle-of-kulikovo/ Widzę trochę błędów w tym wpisie i następnym razem je poprawię. Trochę do dupy się pisze w tym programie.
 
M

Mariusz Olkiewicz

Guest
No ja mam nadzieję usiąść po świętach i ruszyć ze stroną w styczniu żeby wydostać się z facebooka który tak naprawdę wystarcza ale jednak co strona to strona tymbardziej, że na początku nowego roku rusza KONKURS ale nie byle jaki, wyeliminuje z pewnością szaraków bo będzie trochę trwał, może nawet rok(!) ale nagrodą nie będzie na pewno kubek czy breloczek:-)
 

Mort

Żołnierz Chrystusa
Ja bym poszukał jakiegoś ciekawego bloga nt. teorii spiskowych. Tylko ogarniętego, który wszystko składa do kupy. xD Lubię czytać ostatnio takie rzeczy. Może być po angielsku, zna ktoś, coś?
 
M

Mariusz Olkiewicz

Guest
@Batman, na stronie będzie to samo co na FB tylko, że na...stronie. Oczywiście fan page na FB zostanie co oczywiste ale chcę żeby strona też funkcjonowała. Co do konkursu to na pewno będzie, postaram się o 3 nagrody jak budżet pozwoli. Chciałbym żeby były związane z MMA ale prawdopodobnie was spytam o to co chcielibyście wygrać, konkurs będzie trwał pare miesięcy na pewno - jeśli go wydłużę to wtedy z pewnością albo liczba nagród wzrośnie albo wartość. Na pewno was nie skrzywdzę i jestem pewien, że janusze nie będą konkurencją :-)
 

Batman

Legacy FC
Heavyweight
http://mmataleao.wordpress.com/2013/12/02/po-gali-m-1-challenge-44-battle-of-kulikovo/
 

krolik

Maximum FC
Light Heavyweight
@Batman



Błędy, błędy i jeszcze raz błędy. Nie da się tego czytać. Dużo pracy przed tobą.
 

krolik

Maximum FC
Light Heavyweight
Najbardziej w oczy rzuca się składnia, która powoduję, że trzeba się mocno zastanawiac o co chodzi w zdaniu. Do tego start z wielkiej litery po przecinku. W pierwszym zdaniu piszesz, że Graba wygrał przez balachę. Parę powtórzeń zauważyłem i chyba parę przecinków zgubiłeś. Bardzo ciężko przebrnąć przez cały tekst.
 

Batman

Legacy FC
Heavyweight
Dzięki. Będę się starał coraz sensowniej pisać. Wiem, że przede mną dużo pracy, no ale kto nie próbuje ten nie żyje :)
 

krolik

Maximum FC
Light Heavyweight
Widzę, że masz odpowiednie podejście do bloga i akceptujesz krytykę. Większość osób zapewne przyczepiłoby się do mnie i zarządało abym sam wykazał się swoim poziomem pióra.
 

Batman

Legacy FC
Heavyweight
Nigdy nie błyszczałem na j. polskim, publicystą też nie jestem. Piszę dla satysfakcji i jestem świadom tego, że popełniam wiele błędów, ale jestem w stanie je zauważyć tylko wtedy, gdy ktoś konstruktywnie skrytykuje i je wytknie, dlatego za każdą opinię jestem wdzięczny.
 

Batman

Legacy FC
Heavyweight
Trochę o Pająku.



http://mmataleao.wordpress.com/2014/01/05/czy-to-juz-koniec/



D&G Jak tam stronka i konkurs? Bo chcę już mieć własny oktagon
 
M

Mariusz Olkiewicz

Guest
Stronka ciężko ale konkurs będzie bo zasadniczo nie wymaga niczego skomplikowanego, ja będę miał tylko przez to sporo pracy ale coś za coś. O oktagonie mowy nie ma niestety, o PS4 też. Blog póki nie jest blogiem z krwi i kości nie może mieć reklam ani nic co finansowo wspomoże zakup wypasionych nagród co oznacza, że zostanie opłacony z prywatnej kieszeni.



Konkurs ma trwać do wakacji i z czasem nagroda może się zmienić w coś dużo bardziej okazałego. Na początku przedstawię nagrodę która będzie pewniakiem, mam sporo czasu żeby poodkładać trochę $$$, im większą popularnością będzie się cieszył tym więcej środków finansowych będę inwestował w nagrodę dla Was. Konkurs nie będzie innowacyjny ale wyeliminuje "szaraków" ze względu na poziom trudności co pewnie ucieszy sporą rzeszę Cohones :-)
 
Top