Bilety na UFC w Polsce od 200 złotych?

mmag

PRIDE FC
Middleweight
Ta informacja jest pewna jak… w UFC! Znamy już oficjalne ceny jakie ZUFFA przyjęła na pierwszą galę w Polsce. Ceny zaczynają się od 200 złotych.

Wiadomość pochodzi ze środowiska bliskiego kanałom dystrybucyjnym, dlatego zaryzykujemy już teraz stwierdzenie, że są to ceny jakie oficjalnie przywitany na Eventim.pl za równy tydzień. Jak informowaliśmy TUTAJ, dwa dni wcześniej przed rozpoczęciem sprzedaży, wejściówki będą dostępne dla klubowiczów ze specjalnym upustem i pierwszeństwem rezerwacji (red. jedno konto do 6 biletów).

Przedziałów cenowych będzie w sumie osiem, a najdroższy z nich pod oktagonem, to koszt 1500 złotych. Czy dużo? Na pewno delikatnie drożej niż wskazywał nasz analityk TUTAJ, ale to było ponad rok temu pamiętając, że ceny na polskim rynku znacznie się zmieniły. Dodatkowym czynnikiem była obszerna baza subskrybentów, którzy zapisali się do newslettera dotyczącego sprzedaży. Dla porównania, koszt KSW 29 w Krakowie zaczynał się od 130 zł.

http://www.mmanews.pl/2015/02/bilety-na-gale-ufc-w-krakowie-w-przeddziale-od-200-do-1500-zlotych/

Ooo, znaczek zapytania się pojawił w temacie :D
 
Last edited by a moderator:
Spodziewałem się troszke niższego progu cenowego. Zaczynam wątpić, że za 3 stówy będzie coś ciekawego. Czyżby Kowalik podał chujowe info, czy to Mrozu leci w chuja?

Dodam jeszcze, że ceny na galę UFC on FOX 15 z Machidą, Rockholdem i Jacare zaczynają się od 40 dolarów (ok. 140 zł), a rozpiski nie ma co porównywać...
 
News z pierwszej ręki.
640px-Madame_Pipi.jpg


Tak na poważnie, po newsach dotyczących UFC Poland nie śmiałbym szydzić z Panicza Wojciecha.
 
Ze względu na rażąco wysokie ceny biletów żądamy prewencyjnego skupu wejściówek na galę UFC Poland przez polskie ministerstwo sportu, następnie przeprowadzenia ich nieodpłatnej dystrybucji wśród członków cohones oraz ryczałtowego zwrotu kosztów podróży na podstawie deklaracji przejechanych kilometrów z miejsca pobytu do miejsca odbywającej się uroczystości. Noclegi mają zostać rozliczone i zrefundowane na podstawie faktur lub rachunków i wypłacone wraz z dietami najpóźniej do 7 dni roboczych od daty zakończenia gali. Dodatkowo żądamy gwarancji utrzymania kontraktów z UFC przez następne 5 lat niezależnie od osiąganych wyników.
 
max 300zł za sektor C. Jeśli polecą sobie w kulki z cenami to pierd... NIE JADĘ! To Polska! Tu połowa ludzi zarabia najniższą krajową! A ja nie wiem ile musiałbym zarabiać by dawać komuś się ograbiać za tak "dobrą" kartę walk.
 
max 300zł za sektor C. Jeśli polecą sobie w kulki z cenami to pierd... NIE JADĘ! To Polska! Tu połowa ludzi zarabia najniższą krajową! A ja nie wiem ile musiałbym zarabiać by dawać komuś się ograbiać za tak "dobrą" kartę walk.


Taran ty wklejasz na forum zdjęcia piw które "pijesz" ściągnięte z neta. Przestań ściemniać i powiedz po prostu że masz 13 lat i mama cie nie puści.
 
1.200zł za bilet? Prawie połowa wypłaty na galę UFC? Nie wiem co musiałbym mieć w pakiecie. Chyba kolację z Britney.
 
Bilety wyjdą, ceny będą pewne, ludzie się określą. Po co siać ten ferment i się ciągle kłocić/narzekać. Czekajmy ten niecały tydzień jeszcze.
 
Ja tam na razie liceum.Mam zaoszczędzone z różnych urodzin świąt ,bardzo mało wydaję ,to jakie rzędy dobre i do 3-4stów?
 
Nie chce mi się wierzyć. Jaki sens w tym wszystkim? Właśnie nie mogę sobie przypomnieć, ale to chyba by było więcej niż najtańsze bilety ze Szwecji na Gustafsson Johnson ostatnio. Miała być cena przystępna dla każdego, a tu zwykły polski Janusz z wąsem już nie pójdzie. Chciałem kupić bilety do 300, to w tej cenie chyba przy 4 pisuarze miejsce.
 
Jak dla mnie jeśli tak będzie to ceny są w porządku.

Jak ktoś jest z okolic to spoko. Ja za sam transport i nocleg zapłacę ze 300 zł. Ehhhh... Czekam na te oficjalnie ceny, bo to będzie ostateczna kwestia jechać / nie jechać.
 
A jeszcze niedawno Escobar pisał coś innego... Teraz potwierdza wersję Wojtka? Jeszcze się okaże że najlepsze wejścia miał ten kelner i trafił z cenami hehe też mnie te ceny załamują jeśli to prawda bo bez grosza jestem ale taką okazję przepuścić to jeszcze gorzej chyba...
 
Back
Top