Bilety na gale UFC

The real deal

Shark Fights
Welterweight
Chciałbym sie wybrać na galę UFC w Dublinie - mimo, że biletów jeszcze nie mam wolę się wcześniej dowiedzieć, które jak coś wybrać miejsce, z jakim wydatkiem muszę się liczyć ( euro ) i jak się płaci za bilet ( da radę zapłacić kartą kredytową ?? A jak nie to czy ktoś inny ze swojego konta moze uiścić opłatę ?? ) ??:-)
 
przypominam że nie można kupić tam biletów za worek cebuli, nawet za złotówki będzie ciężko :>
 
The Real Deal, czasami odbywają się tam gale Cage Warriors (jak zapewne wiesz) więc w kwestii widoczności możesz podpytać kogoś znajomego, kto na ich gali był/chodzi. Cenowo pewno drożej niż CW, a tutaj najbliższa gala 33-72 funtów (gala w Lpool).
 
Wiewiór
niestety nie mam takich znajomych, ba nawet nie wiem czy znajdę kogoś żeby sie wybrał ze mna na UFC , ale co tam :-) ...

W sumie to cena biletu to najmnieszy problem, bo jak patrzę na gale w USA to najtańsze bilety są w cenie 60-70 euro, to myslę , że tutaj beda coś koło powiedzmy 50 euro . Najbardziej interesuje mnie jednak jak jest z zapłata za bilet - w jakiej formie mozna ją uiscic . Wiem, że kilka osób juz było na galach UFC czy to w stanach czy w UK, wiec czekam na odpwowiedźi :-)

Igorel

Nom to dawaj do Dublina :-)
 
Panowie powie mi ktoś jak kupic bilety na UFC w Dublinie ??

Wchodze na główną strone UFC tam przechodzę do okreslonej gali i mam takie coś :

http://www.ticketmaster.ie/promo/wsymim

piszę tam
,,Tickets go on general sale on Friday 6 June 2014 at 10am - ONLINE ONLY.,,

A więc bilety powinny byc już w sprzedaży, ale jak wchodze tam dalej na ,,find tickets,, otwiera mi się nowa strona i chce wybrac cenne biletu , ale jak chce wybrac byle jaki bilet to pisze ,, że niedostępny,, ...

O co biega, może coś zle robię ??
 
^up
to teraz zjebałeś mi humor na kilka ładnych dni ... W piątek byłem na wakacjach , wróciłem dopiero w niedziele rano , a sprawą biletów zajebłem się od wczoraj :-) Nom to ładna maszkra, to na to wyglada, ze stadion zapełniony, a bilety rozeszły sie w kilka godzin / w jeden dzień

Edit : możesz mi pokazac gdzie wyczytałeś taką informacje , bo z tego co widze na pierwszy rzut oka to ludzie tez nie moga kupic biletu ...
 
Dobra już wszystko wyczytałem ... Człowiek uczy sie na błędach i teraz wiem , że jest jeszcze cos takiego jak przed sprzedaż , w której zostały wykupione wszystkie bilety :-) .


Marzenie odnośnie obejrzenia UFC na żywo trzeba przełożyc na kolejny rok ...
 
Back
Top