Białko + aminokwasy za jedyne 49,99! Mocna wyprzedaż w naszym sklepie!

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks


Wyprzedajemy się z białka Complete Protein, do którego dodajemy w zestawie Mutant Amino! Ten zestaw normalnie kosztujący 158 zł, dziś u nas za 49,99 zł.


Complete Protein to innowacyjny kompleks białkowy. Połączenie to doskonale działa anabolicznie, a także regeneracyjnie - idealny do budowy masy mięśniowej. Complete Protein to odżywka o szerokim zastosowaniu, szczególnie u osób trenujących kulturystykę i fitness, a także u sportowców będących w trakcie zwiększania masy mięśniowej.


Mutant Amino to preparat aminokwasowy dostarczający składników, które wspomagają wzrost wielkości, siły i wytrzymałości mięśni. Aminokwasy zawarte w preparacie są kluczowymi składnikami do budowy mięśni a duża dawka tauryny ma właściwości przeciwdziałające niekorzystnym procesom utleniania, dodaje energii i zmniejsza zmęczenie.
http://www.mmarocks.pl/sklep-mmarocks/bialko-aminokwasy-jedyne-4999-mocna-wyprzedaz-naszym-sklepie
 
@lugasek Ty jesteś ekspertem w tej dziedzinie, więc wytłumacz.
Opyla się wydawać dodatkowo hajs na aminokwasy, skoro dostarczane są one powiedzmy w dość zbilansowanej diecie, dodatkowo suplementując się białkiem w prochu? Wiadomo, że aminy pomagają w walce z katabolizmem mięśni oraz wspomagają regenerację potreningową, ale skoro są one zawarte w proteinach, to czy warto coś takiego dokupić, nie przygotowywując się do zawodów? Przy okazji napisz, jeśli możesz, jakie suplementy przyjmujesz?
U mnie jest to jedynie białko serwatkowe, mono kreatyny, omega 3, kompleks witamin i minerałów oraz dodatkowo magnez.
 
@lugasek Ty jesteś ekspertem w tej dziedzinie, więc wytłumacz.
Opyla się wydawać dodatkowo hajs na aminokwasy, skoro dostarczane są one powiedzmy w dość zbilansowanej diecie, dodatkowo suplementując się białkiem w prochu? Wiadomo, że aminy pomagają w walce z katabolizmem mięśni oraz wspomagają regenerację potreningową, ale skoro są one zawarte w proteinach, to czy warto coś takiego dokupić, nie przygotowywując się do zawodów? Przy okazji napisz, jeśli możesz, jakie suplementy przyjmujesz?
U mnie jest to jedynie białko serwatkowe, mono kreatyny, omega 3, kompleks witamin i minerałów oraz dodatkowo magnez.
Nie warto.
U mnie jest to jedynie białko serwatkowe, mono kreatyny, omega 3, kompleks witamin i minerałów oraz dodatkowo magnez.
No i bardzo ładnie.
 
Z ciekawości. Np. nie jestem fanem HMB, a wielu ludzi wydaje na nie siano. Dlatego jestem ciekaw czym się wspomagasz, by nie świecić w nocy.
HMB akurat wbrem mitom działa, ale moim zdaniem jest nieopłacalne ze wzgledu na cene. Ale na wysokim poziomie gdzie każdy szczegół się liczy, można się tym zainteresować.
 
A Ty co wcinasz?

Dużo rzeczy.
ezgif.com-gif-maker_14.gif
 
2 tygodnie i zostawiasz czlowieczenstwo w tyle!
attachment.php
Ten ze zdjęcia dziś czytałem,że jest w śpiączce.

@lugasek i reszta zaznajomionych. Jakie białko byś mi polecił? Od kilkunastu lat się nie odżywkowałem. Fat secret podpowiada mi,że spożywam 1/3 białka zalecanego.
Myslałem wrzucać go do rannego koktajlu (nie wiem jaką ilość) i? no właśnie kiedy jeszcze?> Czy może raz wystarczy?
 
Ten ze zdjęcia dziś czytałem,że jest w śpiączce.

@lugasek i reszta zaznajomionych. Jakie białko byś mi polecił? Od kilkunastu lat się nie odżywkowałem. Fat secret podpowiada mi,że spożywam 1/3 białka zalecanego.
Myslałem wrzucać go do rannego koktajlu (nie wiem jaką ilość) i? no właśnie kiedy jeszcze?> Czy może raz wystarczy?
a nie mozesz zjesc wiecej miesa?
 
Mięsa wpierdalam bardzo dużo. Ogólnie mam z tym problem,bo zdaję sobie sprawę że takie ilości to niezdrowe,ale jak nie zjem jakiegoś mięsiwa to po prostu się nie najem.Od dziecka się u nas tak jadło i to było dla mnie normalnie.
Inna sprawa,że nie zawsze mam czas w robocie dobrze pojeść i są dni,gdzie po kilkunastu godzinach przychodzę do domu głodny i wkurwiony jak 150 i nawet szamy już nie robię,tylko wpierdolę z lodówki coś od ręki i lecę spać.
 
Chodzi mi o te dni,o których wspominałem w poprzednim poście,czyli praca do późna i brak czasu/chęci na gotowanie po nocach. Co z tego,że 5 dni jem zajebiście,jak później mogą przyjść dwa kolejne po chuju.
Wtedy pod ręką dobry by był plan B w postaci białka
 
Chodzi mi o te dni,o których wspominałem w poprzednim poście,czyli praca do późna i brak czasu/chęci na gotowanie po nocach. Co z tego,że 5 dni jem zajebiście,jak później mogą przyjść dwa kolejne po chuju.
Wtedy pod ręką dobry by był plan B w postaci białka

trec whey 100
 
Back
Top