BFC 33: Alvarez vs. Huerta

GLF

KSW
Light Heavyweight
Minionej nocy podczas gali na Florydzie inaugurującej trzeci sezon Bellatora oficjele organizacji potwierdzili, iż najbliższym przeciwnikiem mistrza wagi lekkiej Eddiego Alvareza (MMA 20-2) będzie Roger Huerta (MMA 21-4-1). Do starcia, którego stawką nie będzie pas Bellatora, dojdzie 21go października br. podczas gali nr 33.


Huerta, pogromca damskich bokserów, swoją ostatnią oficjalną ;) walkę stoczył w maju w półfinale drugiego sezonu Bellatora. Wtedy to sędziowie orzekli, iż był on gorszy od późniejszego zwycięzcy turnieju - Pata Currana (MMA 13 - 3). Pierwotnie to właśnie Curran miał zawalczyć o tytuł z Alvarezem, jednak kontuzja pokrzyżowała te plany.
 
Mysleli,ze Huerta wygra Bellatora ...teraz mogli i tak zrobic ta walke:) Mogli tez Imade dac Lombardowi...ale nie wiem, moze Imada juz cos zaplanowal, a Huerta jak wiadomo moze walczyc zawsze i wszedzie hehe:)
 
Z punktu widzenia Bellatora Huerta jest problemem, a przynajmniej stał się po porażce w turnieju. Jego wynagrodzenie jest wysokie jak na warunki BFC, nie opłaca się mu dawać "byle jakich" przeciwników. Jakiś czas temu plotkowano, iż Rebney rozmawiał z Cockerem na temat "wypożyczenia" Rogera do Strikeforce, by pozbyć się choć jednej walki z podpisanego kontraktu. Dlatego za Currana zawalczy on a nie Imada. Podsumowując: wydaje mi się, że kontuzja Currana jest na rękę BFC ;)

Lombard walczy w MW a Imada w LW... na taką walkę nie zgodziłaby się żadna komisja.
Lombard/Shlemenko będzie na 34. Znane są już terminy walk: Good/Askren i Soto/Warren?
 
Back
Top