1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Bedzie rewanż czy nie? - o to jest pytanie

Discussion in 'Forum MMA' started by Dyrma, Jan 2, 2011.

1. Dyrma

Dyrma BAMMA
    Light Heavyweight

Komentarze:
    981
    Zdobyte Lajki:
    8
    Punkty:
    1,790
    z MMA Weekly

Nie dziwię się minie łysego po walce wieczoru - remis to było najgorsze co mogło go spotkać.

Gray jest następnym po Fitchu zawodnikiem, który padł ofiarą swojego stylu z poprzednich walk.Jak mawia Schiavello - ShIT JUST GOT REAL!

EDIT: Wg Bottera jednak Dana po konferencji zmienił zdanie:

Breen też potwierdza, że CEO UFC zmienił zdanie...

2. mat

mat UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    18,802
    Zdobyte Lajki:
    15,285
    Punkty:
    1,790
    wedlug mnie nie powinno byc teraz rewanzu. Najpierw Pettis, a potem niech sie dzieje co chce

3. longer96

longer96 Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    17
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Wydaje mi się, że rewanż powinien się odbyć i to jak najszybciej. Gray zasłużył sobie przynajmniej na szyki rewanż.

4. Born2kill

Born2kill UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,999
    Zdobyte Lajki:
    2,084
    Punkty:
    2,790
    I dlatego nie ma zwykle remisów, bo ktos kolejny czeka?Bezsens :) werdyktu nie komentuje, bo pewnie ile ludzi tyle stanowisk, przy takim pojedynku, wiem jedno, obaj sa warci siebie i obaj zasluzyli na walke o tytul. Na tym poziomie takie walki sie zdarzaja, jak nie chca wcale remisow oglaszac to niech tej opcji zabronia, w koncu kiedys musi byc, a kiedy jak nie, gdy spotyka sie dwoch mocnych zawodnikow, jeden z jedna porazka wlasnie z danym rywalem, a drugi niepokonany, nikt inny poza nimi samymi ich nie pokonal.
    Wsadzcie ich w trojke do klatki i niech wyjdzie jeden, byloby widowisko, a i sadze, ze zwyciezca;)

5. spa

spa WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,372
    Zdobyte Lajki:
    3,733
    Punkty:
    2,790
    Wedlug mnie Pettis powinien dostac Jima Millera.

Share This Page