Bas Rutten u Joe Rogana

defthomas

Vale Tudo
Championship
Cohones
MMARocks
Video streaming by Ustream

Podcast Rogana, polecam
icon_smile.gif
Pojawia się nawet temat Mariusza Pudzianowskiego (20 minuta)

Bas Rutten u Joe Rogana
 
Mnie bardziej przerażają uporczywie powtarzane przez Basa bzdury o łokciach powodujących kończące walki rozcięcia. Jestem ciekaw czy w ogóle ktoś potrafi podać więcej niż jedną walkę zakończoną w ten sposób w UFC w ostatnich czterech latach.
 
Podcast Rogana jest prześmieszny i bardzo ciekawy , ogladam każdy odcinek – zdecydowanie polecam
 
Venom przyznasz chyba jednak, że 90 procent organizacji (w tym chyba wszystkie w Europie) przerwałoby pojedynek, który nie byłby przerwany u Zuffy. Może i u Zuffy nie przerywają walk w wyniku rozcięć, ale niejednokrotnie jest tam bardzo krwawo. I to chyba boli Basa najbardziej…
 
Ja pamiętam tylko jak łokieć rozciał kość orbitalną i był koniec walki. Ale rozciecie? Meh.
 
leglocker Basa najbardziej boli to, że zawodnik jednym łokciem rozcina skórę rywala i tak wygrywa pojedynek, a takie przypadki są incydentalne w ostatnich latach. Nigdy nie mówił nic o krwi.



Dodaję na Sherdoga dziesiątki gal z Wielkiej Brytanii i mimo, że łokcie są tam dozwolone w pojedynkach pro jakoś nie ma wysypu przerwań z powodu rozcięć i krwi.
 
czuje sie jakbym dorzucil jeden grosik do tworzenia serwisu! teraz mnie nikt nie ruszy na miescie hahaha
 
Bass zajebiscie opowiada. Dobra ta historia z ochroniarzami i wiezieniem (mozliwe, ze podkoloryzowana) xD
 
Back
Top