Bas Rutten u Joe Rogana

defthomas

Vale Tudo
Open
Cohones
MMARocks
Video streaming by Ustream

Podcast Rogana, polecam
icon_smile.gif
Pojawia się nawet temat Mariusza Pudzianowskiego (20 minuta)

Bas Rutten u Joe Rogana

Mnie bardziej przerażają uporczywie powtarzane przez Basa bzdury o łokciach powodujących kończące walki rozcięcia. Jestem ciekaw czy w ogóle ktoś potrafi podać więcej niż jedną walkę zakończoną w ten sposób w UFC w ostatnich czterech latach.

acmichal

Oplot Challenge
Welterweight
Podcast Rogana jest prześmieszny i bardzo ciekawy , ogladam każdy odcinek – zdecydowanie polecam

Leglocker

Jungle Fight
Light Heavyweight
Venom przyznasz chyba jednak, że 90 procent organizacji (w tym chyba wszystkie w Europie) przerwałoby pojedynek, który nie byłby przerwany u Zuffy. Może i u Zuffy nie przerywają walk w wyniku rozcięć, ale niejednokrotnie jest tam bardzo krwawo. I to chyba boli Basa najbardziej…

eliano55

Maximum FC
Light Heavyweight
Ja pamiętam tylko jak łokieć rozciał kość orbitalną i był koniec walki. Ale rozciecie? Meh.

leglocker Basa najbardziej boli to, że zawodnik jednym łokciem rozcina skórę rywala i tak wygrywa pojedynek, a takie przypadki są incydentalne w ostatnich latach. Nigdy nie mówił nic o krwi.

Dodaję na Sherdoga dziesiątki gal z Wielkiej Brytanii i mimo, że łokcie są tam dozwolone w pojedynkach pro jakoś nie ma wysypu przerwań z powodu rozcięć i krwi.

szabla

Oplot Challenge
Welterweight
czuje sie jakbym dorzucil jeden grosik do tworzenia serwisu! teraz mnie nikt nie ruszy na miescie hahaha

Shoocker

Lejdis Fajt Najt
Bass zajebiscie opowiada. Dobra ta historia z ochroniarzami i wiezieniem (mozliwe, ze podkoloryzowana) xD