Bartosz Fabinski wielka nadzieja kategorii polsredniej

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Fabi%C5%84ski-2.jpg

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Mam nadzieje, ze jakims cudem niebawem pojawi sie tutaj ostatnia walka Bartka i wowczas wielu osobom bedzie latwiej zrozumiec moj zachwyt nad tym zawodnikiem. Niestety, poki co jestem pewnie jedna z nielicznych poza kornerem Fabinskiego, osob ktora widziala te walke. Wierze gleboko, ze kolejna stoczy juz w okolicznosciach pozwalajacych zobaczyc to szerszej polskiej publicznosci.

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Przy takiej motywacji Aleksander Rychlik nie mial innego wyjscia jak odprawic rywala juz w 1 rundzie.
10599416_355445864650837_5381091994926655608_n.jpg

cypher

PRIDE FC
Lightweight
W Bartku brakuje trochę iskry i energii. Sprawia często wrażenie takiego zamulonego. Mimo to lubię go, bo wydaje się w porządku facetem, no i walczy efektywnie. Miałem cichą nadzieję na jego walkę w Krakowie, ale co się odwlecze to nie uciecze... Ciężko będzie mu jednak znaleźć teraz takiego przeciwnika, na którym nie powinie mu się noga, a jednocześnie nie będzie ogórasem.

lemmy

KSW
Lightweight
W Bartku brakuje trochę iskry i energii. Sprawia często wrażenie takiego zamulonego. ...
Podobnie go widzę, jest zwykle dobrze skoncentrowany i metodyczny. Widać, że w walce robi to nad czym pracuje na treningach, czasem tylko chciałoby się u Bartka zobaczyć więcej luzu i kreatywności.

A

Alibaba

Guest
ja go lubie, czesto walczy, jednak jak przypominam sobie jego walke z tym Wandersonem czy jak mu tam bylo to zadnej wielkiej nadziei w nim nie widze

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
ja go lubie, czesto walczy, jednak jak przypominam sobie jego walke z tym Wandersonem czy jak mu tam bylo to zadnej wielkiej nadziei w nim nie widze
Oczywiscie masz prawo, ale skoro inny polski zawodnik, ktory przegral z Brazylijczykiem a do tego przed czasem, nadal jest zaliczany do grona perspektywicznych mimo, iz od czasu tej walki jego bilans to 2-3-2, to Bartek efektownie odprawiajacy w tym czasie Szulinskiego i pokonujacy co najmniej solidnych Herba i Tseiko, rowniez moze byc w tym gronie. Zwlaszcza po zejsciu do 77. Dla mnie jest.

A

Alibaba

Guest
Oczywiscie masz prawo, ale skoro inny polski zawodnik, ktory przegral z Brazylijczykiem a do tego przed czasem, nadal jest zaliczany do grona perspektywicznych mimo, iz od czasu tej walki jego bilans to 2-3-2, to Bartek efektownie odprawiajacy w tym czasie Szulinskiego i pokonujacy co najmniej solidnych Herba i Tseiko, rowniez moze byc w tym gronie. Zwlaszcza po zejsciu do 77. Dla mnie jest.
słowo nadzieja jedynie mi tu nie pasuje, jest to bardzo dobry zawodnik, może trafić do UFC i tam spokojnie się utrzymać jednak wątpie, że coś więcej nadzieją to nazwałbym Gamrota czy Helda, są szanse, że uda im się być w czołówce światowej(może zawalczą kiedyś o pas)

VaeVictis

UFC
Light Heavyweight
Po sobotniej walce nie pozostaje mi nic innego jak powtorzyc to co krzyczalem w hali. Dziekuje Bartek, uratowales ten wieczor !

Swebs

ONE FC
Middleweight
Bartek Fabiński vs Nicolas Dalby w Chorwacji :/ ajajaj :P coś mi się wydaję że Bartek tej poprzeczki nie przejdzie :/