BAD ASS: PRE - 500g + 10 porcji + T-Shirt Double Neck GRATIS

Cloud

UFC
Light Heavyweight
MMARocks



W mega zestawie przedtreningówka BAD ASS PRE 500g z dodatkowymi 10 porcjami oraz t-shirtem gratis!


PRE został stworzony z myślą o najciężej trenujących zawodnikach MMA. Suplement ten pozwoli Ci wynieść poziom wyżej cechy motoryczne, wydolność oraz koncentrację podczas jednostki treningowej.

Suplementacja przedtreningówki BAD ASS PRE pozwoli podnieść poziom energii, wydajności i koncentracji. Nowatorska formuła to kompleks Argininy, Cysteiny i Beta- alaniny, które wspierają syntezę białek mięśni. Dodatkowo potężna dawka kofeiny przeciwdziała zmęczeniu i będzie działać energetycznie. Preparat nie tylko maksymalnie pobudza organizm, ale pozwala na wykonanie intensywnego treningu co w konsekwencji daje doskonałe rezultaty treningowe.

- maksymalna koncentracja przed treningiem
- lepszy transport składników odżywczych
- zawiera odkwaszającą beta alaninę
http://www.mmarocks.pl/sklep-mmarocks/bad-ass-pre-500g-10-porcji-t-shirt-double-neck-gratis
 
Jak z koszulka to cena chyba niezła. Nada się to do brania przed zwykłym treningiem na silce, czy nie?
@lugasek
 
Mówisz że 200 mg kofy nie poklepie ? :D Mnie by 9 g rozpierdoliło , duże stężenie
Ja po 3 latach detoksu od stymulantów jestem wrażliwy, ale 200mg mnie za bardzo nie pobudzi. Poza tym innych działających składników w porcji 9g jest zwyczajnie zbyt mało, nawet dla chłopczyka 70kg.
 
Ja po 3 latach detoksu od stymulantów jestem wrażliwy, ale 200mg mnie za bardzo nie pobudzi. Poza tym innych działających składników w porcji 9g jest zwyczajnie zbyt mało, nawet dla chłopczyka 70kg.
Ja zaś po 2 latach detoksu, wcześniej zdarzało mi się cisnąć po 400mg kofy itp, 2oo mg kofeiny to w kurwe jest, poza tym kofeina do pewnego momentu działa pobudzająco, walenie jej więcej mija się z celem. Od 5 lat jestem w branży, ale ostatni rok to zdecydowanie traktowanie przedtreningówek jak cukierki. A to kurewsko zajeżdza układ nerwowy, nie mówiąc o naturalnej motywacji. Nie bez powodu ten Bad Ass taki tani, wsadzona kofa, reszta to małe stężenia, ale ile by tego nie było, to polecam espresso przed treningiem a nie milion stymulantów i innych. To nie cukiereczki.
 
Back
Top