1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Błachowicz vs Onikienko 26 czerwieca

Discussion in 'Forum MMA' started by Anusiak, Jun 10, 2010.

 1. Anusiak

  Anusiak Brutaal
  Bantamweight

  Dołączył:
  Jun 2, 2009
  Komentarze:
  459
  Zdobyte Lajki:
  0
  Punkty:
  2,790
  Za konfrontacja.com
  Już dwudziestego szóstego czerwca czekają nas kolejne emocje związane ze startem zawodnika KSW Team. Na rosyjskiej gali zobaczymy pojedynek z udziałem najlepszego fightera wagi lekkociężkiej w naszym kraju, Jan Błachowicz.

  Pochodzący z Cieszyna zawodnik skrzyżuje rękawice z Rosjaninem Nikolai Onikienko, wojownikiem, którego polskim kibicom przedstawiać nie trzeba, i który w przeszłości walczył z Krzysztofem Kułakiem na gali KSW Eliminacje II.
  Występ popularnego "Johna" będzie jego pierwszym zagranicznym startem w formule MMA i znakomitym przetarciem przed czekającym go pojedynkiem przeciwko Danielowi Taberze. Wierzymy w powodzenie Naszego zawodnika i wierzymy, że do swojego rekordu dorzuci kolejny zwycięski bój.
   
 2. MMaciek

  MMaciek Legacy FC
  Flyweight

  Dołączył:
  Apr 10, 2009
  Komentarze:
  1,826
  Zdobyte Lajki:
  2,430
  Punkty:
  2,790
  Własnie miałem to wrzucic :)
   
 3. Wojsław Rysiewski

  Wojsław Rysiewski KSW

  Dołączył:
  Mar 5, 2008
  Komentarze:
  14,076
  Zdobyte Lajki:
  747
  Punkty:
  2,790
  Silesian mógłbyś się dowiedzieć gdzie jest ta gala?
   
 4. Koper2007

  Koper2007 Shark Fights
  Featherweight

  Dołączył:
  Sep 19, 2009
  Komentarze:
  1,103
  Zdobyte Lajki:
  13
  Punkty:
  2,790
  Zmiana terminu
  "Do czternastej gali "Konfrontacji Sztuk Walki" pozostało jeszcze trochę czasu. Jedną z atrakcji tego widowiska będzie finał turnieju wagi lekkociężkiej i pojedynek Jana Błachowicza z Danielem Taberą. Zanim jednak dojdzie to tego interesującego starcia przed zawodnikiem KSW Team czeka występ w Rosji, na gali "World Absolute Fighting Championship" przeciwko doświadczonemu, miejscowemu fighterowi Nikolai Onikienko.

  Kilka dni temu informowaliśmy, że popularny "John" swój zagraniczny debiut będzie mieć dwudziestego szóstego czerwca. Jak się okazało uległ zmianie termin gali. Jednak bez obaw. Na walkę fightera z Cieszyna nie będziemy musieli czekać ani tydzień, ani też miesiąc. Rosyjscy organizatorzy postanowili, że gala "World Absolute Fighting Championship" odbędą się dwa dni wcześniej niż planowano, czyli dwudziestego czwartego czerwca. - Dostałem informację od swoich menadżerów, że gala została przełożona i odbędzie się dwa dni wcześniej. Podobno w Rosji jest jakieś święto i stąd zmiana terminu gali na wcześniejszy - powiedział Błachowicz.
  Wierzymy, że debiut na obczyźnie będzie dla najlepszego "lekkociężkiego" w Polsce udany i powróci on z Rosji z bogatszym o jedno zwycięstwo rekordem MMA."

  http://konfrontacja.com/index.php?s=news&newsID=638&zmiana-terminu-walki-b%B3achowicza-w-rosji
   

Share This Page