1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Autostop

Discussion in 'Cohones' started by amen20, Jul 25, 2012.

1. amen20

amen20 Maximum FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,507
    Zdobyte Lajki:
    117
    Punkty:
    2,790
    Witam

We wtorek wybieram się z dziewczyną do Włoch i chcąc dojechać tam jak najniższym kosztem wybieramy się autostopem. Miastem docelowym jest oczywiście Rzym, jedziemy przez Cieszyn, Brno, Wiedeń, Wenecje i do Rzymu i nad morze.

Pisałem już na przeznaczonych do tego forach ale zapytam i tu o jakieś porady o.nośnie autostopowania, może ktoś był w tamtych stronach i zna jakieś tricki które mi się przydadzą. Dzięki za każdą pomoc

2. Anonymous

Anonymous NoLife FC

Komentarze:
    37,710
    Zdobyte Lajki:
    34,065
    Punkty:
    3,790
  3. amen20

amen20 Maximum FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,507
    Zdobyte Lajki:
    117
    Punkty:
    2,790
    COHONES - lekka napinka na tematy nie związane z MMA... hmm... pasuje ? Jeśli rzeczywiście nie to proszę moda o przeniesienie bo ja teraz już nic nie mogę zrobić z tym tematem.

4. HeLLRaiseRR666

HeLLRaiseRR666 Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,341
    Zdobyte Lajki:
    591
    Punkty:
    1,790
  5. amen20

amen20 Maximum FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,507
    Zdobyte Lajki:
    117
    Punkty:
    2,790
    Dzięki, te strony już przeglądałem. Bardziej chodzi mi o rady z własnego doświadczenia, może ktoś gdzieś jeździł.

6. Zenek

Zenek BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    764
    Zdobyte Lajki:
    191
    Punkty:
    2,790
    Z tego co widzę po avku to jesteś z Olsztyna, więc macie całą Polskę do przejechania i to będzie prawdopodobnie wasz najtrudniejszy odcinek.

7. jajcarz

jajcarz WSOF
    Light Heavyweight

Komentarze:
    3,448
    Zdobyte Lajki:
    255
    Punkty:
    1,790
    Jak jechałem do Katowic na MMA - Attack zapoznałem w pociągu atrakcyjną dziewczynę. Gadka, gadka pyta się po co jadę do Katowic to jej mówię, że na MMA... tu mi przerwała z uśmiechem i mówi, że też jedzei na MMA. Myśle sobie, jest randka.:-) Dałem jej rozwinąć temat. Okazało się, że owszem jedzie na MMA, ale na MMA - Miedzynarodowe Mistrzostwa Autostopowiczów. Gdynia - Zagrzeb. Jak już wróciłą mówiła, że tak jak powiedział @Zenek przez Polskę najtrudniej.

8. Boomster

Boomster EFC Africa
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,990
    Zdobyte Lajki:
    1,550
    Punkty:
    1,790
    Ciekawych trików dla ciebie to nie mam ale naprawdę wielki szacunek za chęci i próbę wykonania czegoś takiego. Daj znać po powrocie jak przebiegła cała podróż :-)

9. Shoocker

Shoocker Lejdis Fajt Najt

Komentarze:
    9,502
    Zdobyte Lajki:
    10,264
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    Podkarpackie
    No to tak. Ty chowasz sie w krzaki z calym bagazem, twoja dziewczyna stoi sama i probuje zatrzymac jakiegos ''stopa'', jak to nie zadziala to niech podciagnie koszulke. Jak juz sie ktos zatrzyma, to szybko wyskakujesz z krzakow i wsiadasz :) Dziala widzialem na filmie :-)

10. Boomster

Boomster EFC Africa
    Light Heavyweight

Komentarze:
    2,990
    Zdobyte Lajki:
    1,550
    Punkty:
    1,790
    Bodajże reklama Ikei taka była tylko trochę więcej mężczyzn było i więcej bagażu.

11. Highlander

Highlander ONE FC
    Featherweight

Komentarze:
    2,328
    Zdobyte Lajki:
    85
    Punkty:
    1,790
    Dla mnie autostop to fatalny transport. Nic nie jest pewne, chuj wie na kogo trafisz i ile razy będziesz musiał się przesiadać. Jeszcze dziewczynę na takie coś zabierać? Zależy jaka dziewczyna, z moją by raczej nie przeszło :D

12. Maciej Szumowski

Maciej Szumowski Bellator
    Welterweight

Komentarze:
    4,334
    Zdobyte Lajki:
    350
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Polska
    Home Page:
    Sorry, ale według mnie trochę głupota jechać autostopem. Zależy na kogo trafisz :D

13. DickNiaz

DickNiaz WSOF
    Welterweight

Komentarze:
    3,279
    Zdobyte Lajki:
    3,404
    Punkty:
    1,790
    autostop to wspaniała przygoda, chyba, że masz być w jakimś miejscu w konkretnym terminie. Ale fakt faktem dziewczyny bym w to nie mieszał :) Przede wszystkim należy pamiętać o podstawowej rzeczy: zatrzymują się tylko naprawdę wporządku ludzie z którymi fajnie spędzisz czas, albo ludzie od których lepiej trzymać się z dala (w dużej mniejszości, ale zawsze).

14. Shoocker

Shoocker Lejdis Fajt Najt

Komentarze:
    9,502
    Zdobyte Lajki:
    10,264
    Punkty:
    2,790
    Miasto:
    Podkarpackie

Jest mala szansa, ze trafisz na seryjnego zabojce, ale moze lepiej zaopatrzyc sie w paralizator :D

15. Fresh

Fresh UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,653
    Zdobyte Lajki:
    6,036
    Punkty:
    1,790
    Nie polecam zabierania paralizatora, zwłaszcza jeśli będą jechać przez Austrię - kontrola policji może zakończyć się bardzo nieprzyjemnie

16. amen20

amen20 Maximum FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,507
    Zdobyte Lajki:
    117
    Punkty:
    2,790
    Dzięki za porady, co do zabierania dziewczyny to był jej pomysł więc.... Akrat moja laska nie boi sie "ubrudzić" lub przeżyć przygody, za to ją cenię. Paralizator haha, trochę tu ekstremistów widzę :P zabieramy ze sobą gaz pieprzowy gdyby coś się działo, ale to już raczej poza autem.

To, że nic nie jest pewne to dodatkowy plus bo mamy dużo czasu i to ma być przygoda, co fajnego jest w tym gdy wszystko masz wyłożone na tacy. To, że przez Pl będzie najciężej przejechać też słyszałem, do wawy mamy tani autokar a tam już jazda na poważnie.

17. tomano

tomano Brutaal
    Light Heavyweight

Komentarze:
    586
    Zdobyte Lajki:
    82
    Punkty:
    1,790
    Nie polecam takiego rodzaju transportu, ale kazdy ma wolna wole, byle tylko ja dobrze uzywal

18. BoykaMMA

BoykaMMA KSW
    Middleweight

Komentarze:
    5,595
    Zdobyte Lajki:
    452
    Punkty:
    1,790
    Dla mnie to fajna przygoda :) będziecie mieli co wspominać ;) jak nikt was nie bedzie chciał zabrać to wiadomo ty w krzaki i zachwile autko jest :-) Z tym wyłożeniem na tace to masz racje, wykupisz sobie wycieczke a tu biuro pada, nie ma to jak zabrać los we własne ręce.

19. malinowsky

malinowsky UFC
    Welterweight

Komentarze:
    9,802
    Zdobyte Lajki:
    489
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Toruń
    Home Page:
    Po pierwsze nie ubieraj sie wyzywająco bo taki gej-kierowca różnie to zinterpretuje!:-)

20. amen20

amen20 Maximum FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,507
    Zdobyte Lajki:
    117
    Punkty:
    2,790
    Wróciłem z dziewczyną w jednym kawałku :) Z czystym sercem mogę wszystkim polecić wycieczkę na stopa po europie, super przeżycie i pozwala odkryć w sobie nowe rzeczy. Ogólnie mega udany wyjazd.

ps. Piłem we Włoszech jakieś austriackie piwko o ciekawej nazwie :

Share This Page