Atak trenera :)

Ja nie wiem co to teraz będzie :(. jakieś ataki nam tutaj szykują. Zastanawiam się też o jakiej puszce pandory gadał Mrozowski.
 
Dla mnie ten wywiad to próba odwrócenia od problemów, ktore towarzysza PLMMA. Mirek, stan sie sam profesjonalny, zamiast krytykować innych ;)
 
jak by nie było Mirek sam zatrudnia redaktora mmarocks, przecież sam to powiedział
 
Dobrze by bylo jakby Miras zaczal dopinac sprawy plmma, a nie zaprząta sobie glowe mmarocks. UFC Poland jak tam szaleje, oni chyba maja jakies kompleksy, niech robia swoje i nie pierdola. Wisienka na torcie te smieszne nawolywanie do bojkotu, kazdy ma swoj mozg panie Mirku.
 
Wrzućcie tu sceen z najważniejszych "faktów" tam poruszanych, gubie się w tym całym fejs-buczku
 
Witam wszystkich w nowej, lepszej rzeczywistosci. Biorac pod uwage moment w ktorym trener Miroslaw rozpoczal swoja krucjate mysle, ze zasluzyl na swoj specjalny watek na nowym forum. Moja propozycja to "kolana, kolana !!!". Inna sprawa, ze pewnej dozy slusznosci trudno mu odmowic, ale to temat na inna dyskusje.
 
Najpierw przez pół wywiadu musi się tłumaczyć dlaczego nie poinformował zawodnika o zmianie przeciwnika, a później narzeka, że "w Mmarocks jest bałagan i nikt sobie nie przekazuje informacji" :D Czasami odnoszę wrażenie, że Okniński po prostu trolluje.
 
Mam nadzieję, że nie będziecie grać w jego szczeniackie gierki i info o PLMMA będą publikowane tak jak dotychczas.

Oczywiście, w przeciwieństwie do nich my jesteśmy profesjonalni. Poprzednim razem też informowaliśmy, mimo bagna które próbował na nas wylać
 
Oczywiście, w przeciwieństwie do nich my jesteśmy profesjonalni. Poprzednim razem też informowaliśmy, mimo bagna które próbował na nas wylać

Tego się spodziewałem, ale dobrze mieć potwierdzenie. Wczoraj na czacie była rozmowa o mirkowym banie na informacje dla MMARocks i ktoś miał dobry komentarz na sekundę zanim padł mi net i mnie wywaliło, coś w stylu: "Okniński będzie specjalnie wywieszał plakaty i ogłaszał info dopiero na godzinę przed galą, żeby Rocksi nie zdążyli umieścić informacji na portalu" :D
 
Back
Top