Artur "Kornik" Sowiński!

Wojtek123

Moderator
Od dawna chciałem założyć taki temat, ale widząc jak forumowicze postrzegają Kornika czekałem na odpowiedni moment. Nastał, tak więc zapraszam do fanklubu.

Artur "Kornik" Sowiński

kornik.jpg

Mistrz KSW w wadze do 66 KG, jestem z najbardziej efektownych zawodników KSW.

Jutro uzupełnię szczegóły. ;)

Masta

Vale Tudo
Open
Świetnie się pokazał Kornik, nie tylko od strony sportowej, ale zrobił trochę szoł jak na rock nad rollowca przystało, na pewno mu to zaprocentuje.

Miszon

Grabarz
Zapisuje się, fanem Kornika jestem od walki na KSW Extra, chyba z Reedem :lol:
I mam tweety które pokażą, że kibicowałem i wierzyłem w niego ( @Marcin Jabłoński potwierdzi! :lol: )
Jak i na #Cohones2015Zlot ludzie mogą potwierdzić, że wspierałem Kornika :lol:
BTW. Do tej pizdy, co pisała, że Kornik zawsze zamula i jest najnudniejszym zawodnikiem KSW: Wbijam ci cwela :lol:

dewutrn

Maximum FC
Welterweight
Naprawdę bardzo fajne te vblogi Kornika, zarówno te dwa opublikowane jeszcze przed galą, jak i ten najnowszy. Bardzo fajnie się je ogląda, nie ma żadnego zamulania i ogólnie muszę przyznać że nowa wersja Kornika, która objawiła się przed KSW 33 i przede wszystkim w trakcie tej gali sprawiła, że stałem się wielkim fanem Kornika !

Assocati

M-1 Global
Light Heavyweight
Szacunek, nie spodziewałbym się po Korniku takiej zmiany i to na plus.
Teraz musi jeszcze dokończyć trylogie z nieokrzesanym czeczenem.

#ConorKornikdoUFC

Masta

Vale Tudo
Open
Ten Sikor kosztuje 700 zl myślałem ze Conora stać na coś lepszego ;D
Patrząc, że w ostatnim czasie ma na łapie albo Rolexa, Hublota, AP czy Mullera to raczej stać heh A może mu się ten akurat podobał, albo mu za to zapłacili żeby pokazywał, zresztą wątpię że na co dzień poniewiera zegarki po kilkadziesiąt tysięcy $ :)

Młody Maradona

Specjalny pas
Patrząc, że w ostatnim czasie ma na łapie albo Rolexa, Hublota, AP czy Mullera to raczej stać heh A może mu się ten akurat podobał, albo mu za to zapłacili żeby pokazywał, zresztą wątpię że na co dzień poniewiera zegarki po kilkadziesiąt tysięcy $ :)
Tera sprawdziłem te sikory Hublota,AP czy Muller fajne ale cena masakra.