Aplikacja android - MMA Rate

Kamig

Oplot Challenge
Middleweight
TL; DR: aplikacja na androida, która pozwala oceniać walki od 1 do 5 i oglądać średnia ocenę innych, co pozwala na omijanie nudnych walk i wybieranie ciekawszych np. z prelimsów UFC
Aplikacja jest DARMOWA i dostępna w Google Play pod nazwą "MMA Rate"
Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamig.mma

Całość:
Od jakiegoś czasu największe organizację mma na świecie zasypują nas galami (UFC robi galę średnio raz na dwa tygodnie). W tym natłoku gal trudno znaleźć czas na oglądanie wszystkich walk (nawet jeśli z zagranicznych organizacji interesuje nas tylko UFC). Oczywiście zawsze można kierując się opiniami na forum nadrobić najlepsze walki, niestety wiąże się to z poznaniem ich wyników.
Chcąc rozwiązać ten problem stworzyłem aplikację na Androida, która służy do oceniania walk. Pomysł jest prosty, po obejrzeniu gali użytkownik ocenia walki w skali od 1 do 5 i dzięki temu ktoś kto chce nadrobić walki może kierując się opiniami innych użytkowników obejrzeć tylko te walki, które uzna za warte obejrzenia.
Aplikacja w tej chwili jest w dosyć "surowej" wersji, jeśli otrzymam pozytywny odzew to dopracuję layout (któremu w tej chwili daleko do doskonałości) i dodam nowe opcje, nie chcę jednak tracić czasu jeśli okaże się, że pomysł jest po prostu nietrafiony.
Aplikacja jest DARMOWA i dostępna w Google Play pod nazwą "MMA Rate"
Link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kamig.mma
W tej chwili gotowe do ocenienia są dwie gale: UFC 195: Lawler vs. Condit i UFC on FOX 17: Dos Anjos vs. Cerrone 2. Tę drugą można ocenić już teraz dla przetestowania aplikacji, a jeśli chodzi o UFC 195 to chciałbym, żeby była ona prawdziwym testem dla aplikacji, dlatego zachęcam do tego, żeby jutro osoby, które obejrzę galę podzieliły się swoimi odczuciami dotyczącymi walk, a osoby, które będą chciały ją nadrobić (w tym ja) zobaczyły jak są ocenione poszczególne walki i napisały czy ta informacja była dla nich pomocna.
Zdaję sobie oczywiście sprawę, że większość osób będzie chciała obejrzeć cały main card, ale nie sądzę, żeby wszyscy oglądali całe prelimsy.
Osoby, które znajdą czas i ochotę na skorzystanie z mojej aplikacji proszę o podzielenie się opinią na jej temat.
Główne moje pytanie brzmi: czy ta aplikacja (być może w zmienionej formie) ma jakiś sens?
 
Od jakiegoś czasu oglądam wszystkie gale UFC (całe) na żywo, ale z zagranicznych TYLKO UFC, więc na pewno się przyda. Propsy dla Ciebie i mam nadzieję, że apka przyjmie się w większym gronie.
Zaraz ściągnę i obczaję.
 
@Solaris dzięki, na pewno zrobię to przed następną galą UFC
@RaphTaba dzięki, mam nadzieję, że jak najszybciej zdobędę wystarczającą liczbę użytkowników, żeby aplikacja była użyteczna
 
Back
Top