APEL/PROŚBA DO SHOCKER MMA SOLUTIONS

Luiz N

BAMMA
Flyweight
Dzień Dobry,

Mam prośbę do managerów shocker mma solutions a właściwe apel. 2 lata temu dopadł nas covid a potem dobiła wojna w tych trudnych miesiącach, latach nie wiele rzeczy potrafiło poprawić humor , sprawić, że na chwilę zapominało się o prozie życia jakkolwiek dwie walki najpierw walka Akop vs Słodkiewicz na EHS a potem Akop vs Kołecki na KSW sprawiły, że człowiek mógł poczuć trochę radości.
Proszę i apeluję do Panów właścicieli sms aby zaaranżowali jakiś kozacki pojedynek dla Pana Akopa ( wg mnie Majewski były cudnym kandydatem ale takżę marzy mi się jego walka z najmanem, żuromem czy Sararą). Widzę oczami wyobraźni małego księcia, który mówi po raz kolejny przed walką co by było jakby wszedł prawy i że najlepsze przygotowania w życiu i , że ma "jaja" itd itp równolegle na jego insta opublikowałby dekalog dla mężczyzn w związku. Proszę nie traktować mnie jak trolla czy hejtera gdyż nimi nie jestem, jestem fanem (anty)talentu Akopa i tyle.

Dziękuje i Pozdrawiam
 
Ja tego nie rozumiem do końca są ciężkie czasy i ludzie chcą rozrywki stad też takie zapotrzebowanie na gale freakowe drugim po Najmanie bohaterem negatywnym jest Akop.
Mnie osobiście mega bawią jego wywiady przed walką, trailery groźne miny i piękne aforyzmy. Problem jest taki, że chyba Akopa w kontekście MMA nie da się traktować poważnie -na serio, Walczy od wielu lat ciągle jakimś kretyńskim limicie wagowym jak na jego 170cm( waga ciężka). Przed walką z Sz. Kołeckim trener Jocz jak i jego kolega z marty D.Janikowski twierdzili, że raczej przegra. Nie znam AKopa jako człowieka może jest super wyluzowanym kumatym kolesie ale medialnie przedstawia się jako ktoś kogo cięzko polubić. Więc teraz jak jest tak cięzko covid nie minał a na dobitkę mamy wojnę dajcie szybko jakąś walke Akopa z kimkolwiek nie wiem rewanż z Tyberiuszem albo Burnejką cokolwiek
 
Back
Top