Antonio Silva vs Cain Velasquez ?

noodles

Bellator
Bantamweight
ept_sports_mma_experts-659695826-1297576740.jpg






Czarny pas BJJ, który trenuje w Nogueira Team oraz niedoszły uczestnik finałów ADCC 2011 być może całkiem niedługo zadebiutuje w UFC! Jak podaje portal portaldovt.com.br rywalem dla Bigfoota będzie były mistrz UFC Cain Valasquez, który stracił tytuł na rzecz Juniora Dos Santosa. Walka miałaby się odbyć w kwietniu. Pogromca Fedora Emelianenki nie walczył od września, kiedy został znokautowany przez Daniela Cormiera.






Źródło: grapplerinfo







Aż mnie szczęka zabolała jak to przeczytałem :D
 
Super walka dla Caina ,ale dla BigFoota jest to egzekucja ;/



Mimo wszystko ciekawa walka na odbudowę dla Caina.
 
Dana bardzo lubi Caina (wręcz kocha:-)). Cani, you don't get any EASIER than this.
 
Jeśli Cain podniesie się po kontuzji i porażce i wróci w starym dobrym stylu, to zmasakruje Silvę
 
Cain ma szanse wrócić w efektowny sposób. Pewnie jak wygra to dostanie eliminator o pas.
 
Niech wygra ładnie szkoda że na Silvie ;p



Tylko niech następnym razem lepiej trzymie garde bo Reem i Santos mogą go znowu uśpic.
 
Łatwa walka i TS. Sprytnie to sobie Dana wymyślił. Pytanie tylko z kim? JDS czy Reem OverLesnar:-)
 
Podoba mi się to zestawienie, wydaje mi się, że ta walka wiele wyjaśni.



Jak z pewnością siebie Caina i czy Big Foot nadaje się do UFC.
 
Dobre rozwiązanie na odbudowe dla Caina no i jest zachowana filozofia zestawiania przez Zuffe przegrnych z przegranymi:)



Big Foot penie ma nadzieje że się wybije ale jednak dla niego jest to fatalne zestwienie umiejętności Caina totalnie neutralizują zalety Silvy wróże TKO kolo 2,3rd:)
 
Głupota totalna. Zbyt trudna walka na wejście do ufc. Powinni dać mu przegranego kongo/hunt np., czy jakiegoś mittirona.
 
To mogła by być prawdziwa egzekucja dla Silvy :) Sądzę , że podobnie zakończona jak z Cormierem by była ta walka.
 
Gorzej jak pojedzie Caina i będzie zamieszanie







ciekawi mnie z kim mógłby zadebiutowac Cormier
 
czekałem na to zestawienie, mam nadzieje ze wypali, ale jeżeli Cain wygra to chciałbym go jeszcze z Mirem zobaczyć albo Werdumem/Nelsonem
 
Waga ciężka UFC zaczyna być na prawdę kozacka, co do tej walki... Heh, Silva bez szans, ale jakby wygrał niezłe zamieszanie zrobiłoby się w HW, mimo wszystko nie widzę scenariusza dzięki któremu Big Foot mógłby wygrać.
 
Bardziej by mi się podobało zestawienie Silva-Mir, Silva-Mitrione. Ale wątpię, żeby wywalili Antonia z UFC po walce w charakterze mięsa armatniego, jak dla mnie on ma ciekawy styl i daje widowiskowe walki. Bardzo podobał mi się pojedynek z Kyle'm - próba anakondy i to gnp dwiema pięściami naraz - ogień :-)



Nawet jeśli Antonio poprawił stójkę (jednego Antonia już Junior nauczył mocno bić) to raczej i tak nie ma szans z Cainem. Tak czy siak - w UFC Heavyweight Division robi się naprawdę kozacko.
 
Cain przez tko bez 2 zdań. Trafi w stójce i dobije w parterze. Podobny scenariusz jak w ostatniej walce Big foota z Danielem. Ale sam pojedynek z chęcią zobaczę.
 
Waga ciężka UFC zapowiada się pięknie jak wspominacie :-)



Ja bym dał do tego



Cormier vs Nelson ( dwie dobre kluseczki :-))



Werdum vs Mir



Kharintonov vs Carwin



I jestem wniebowzięty !!
 
Back
Top